Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AP90

AP90

Dołączył 5 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 596
  • Znaleziska 60
  • Mikroblog 536
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3

654

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Opłata cukrowa w Polsce ponownie w górę. Tym razem niektóre komponenty opłaty mogą wzrosnąć aż dziesięciokrotnie

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: wczoraj, 19:21:13
  • 239
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
AP90
AP90 6 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 2
@Cztero0404: płatki śniadaniowe to pikuś przy np. kremach do smarowania chleba dla dzieci. Np. w takiej Nutelli połowa składu to cukier
eehomonto
eehomonto
10 godz. i 55 min temu
  • 431
A jak u was dzień ojca? #heheszki
eehomonto - A jak u was dzień ojca? #heheszki

źródło: image_picker_351ED051-6693-42CC-9AA3-F1E261385FDF-73289-00000B9D464EA3FA

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AP90
AP90 7 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 6
@rodo_Dendron: wodobrzusze, jeden z objawów rozwalonej wątroby od picia.
  • Odpowiedz
Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
30.05.2026, 17:33:10
  • 396
#mecz trzeba podostrzyć
Wielka-Polska-Betonowa - #mecz trzeba podostrzyć

źródło: comment_1648576433bS1ma2pJkx78DSd47ZKnvD (2)

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AP90
AP90 30.05.2026, 19:44:37 via Wykop
  • 24
@erni13: to nie były sanki tylko cały kulig.
  • Odpowiedz
AP90
AP90 30.05.2026, 19:02:59
  • 1
#mecz czarni przegrali finał. Sprokurowany rzut karny przez małpę, i dwa karne nietrafione.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AP90
AP90 30.05.2026, 17:31:48
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AP90
AP90
Autor
30.05.2026, 18:23:23 via Wykop
  • 0
@ArchDelux: grubi nie mają uczuć. Tylko tłuszcz.
  • Odpowiedz
staniolo
staniolo
staniolo
30.05.2026, 17:33:15
  • 4
Czemu Mosquera nie wyleciał za dwie żółte?
Brak podwójnej kary czy klasycznie sędzia się wybroni niezależnie co zrobi? XD
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AP90
AP90 30.05.2026, 17:34:18 via Wykop
  • 0
@staniolo: wybroni się. Teraz rzadko dają kartkę przy karnych.
  • Odpowiedz
Marcinnx
Marcinnx
30.05.2026, 17:28:27
  • 10
co oni tam k---a sprawdzają? xD
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AP90
AP90 30.05.2026, 17:29:45 via Wykop
  • 0
@Marcinnx: pewnie czy faul się nie zaczął przed polem karnym
  • Odpowiedz
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA
26.05.2026, 10:35:00
  • 112
Jak ktoś chce przetrzeźwieć i zrozumieć w jakich czasach żyjemy, mając takiego Lewandowskiego, to przypomnę na jakich idoli z reprezentacji mogło liczyć moje pokolenie za swoich młodzieńczych lat.
Oto szczyt osiągnięć w europejskiej piłce klubowej panów (napastników), którzy byli największymi gwiazdami polskiego futbolu w tamtym czasie. A czasy to były takie, że w 2004 roku np taki transfer Niedzielana do NEC Najmegen był topowym wydarzeniem przez długi czas.
Współczesne pokolenie, pojęcia nie
EkspertzNASA - Jak ktoś chce przetrzeźwieć i zrozumieć w jakich czasach żyjemy, mając...

źródło: olisadebe zurawski

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AP90
AP90 26.05.2026, 16:40:29 via Wykop
  • 1
@crespo: pamiętam Matusiaka w Palermo. Wieku uważało, on sam zresztą też, że jest lepszy niż Cavani.
  • Odpowiedz
cherrycoke2l
cherrycoke2l
21.05.2026, 19:59:50
  • 3
Fascynuje mnie ta carbonara ze śmietanką, skoro prawilna jest łatwiejsza do zrobienia :/ #kuchennerewolucje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AP90
AP90 21.05.2026, 20:02:33 via Wykop
  • 1
@cherrycoke2l: właśnie carbonara ze śmietaną jest łatwiejsza bo narobisz wcześniej sosu i potem tylko odgrzewasz.
  • Odpowiedz
jim_carrey
jim_carrey
06.05.2026, 05:23:49
  • 108
jim_carrey

źródło: 1000019345

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AP90
AP90 06.05.2026, 10:12:04 via Wykop
  • 0
@jim_carrey: Zszedł z drzewa.
  • Odpowiedz
gregory96
gregory96
gregory96
20.03.2026, 21:45:44
  • 258
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AP90
AP90 21.03.2026, 08:12:33 via Wykop
  • 2
@gregory96: Skoro związek zupełnie obcych ludzi tej samej płci zagrażania polskiej rodzinie, to strasznie ujowa musi być ta rodzina.
  • Odpowiedz
AP90
AP90 25.02.2026, 19:48:53
  • 1
#mecz wyszedłem z psem na spacer żeby wrócić na dogrywkę a ty 4:1. Brawo La Dea. Chciałbym wiedzieć jaka była taktyka ciapakow i tarasów na mecz. Pochodzimy 90 minut i fajrant?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siemson_tu_belson
siemson_tu_belson
24.02.2026, 04:24:46
  • 266
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AP90
AP90 24.02.2026, 08:42:57 via Wykop
  • 1
@Vertesio: Nie miałbym nic przeciwko czarnym aktorom grającym białych (chociażby Red w "Skazanych na Shawshank"), gdyby byli dobierani z uwagi na zdolności aktorskie, a nie tylko kolor skóry.
  • Odpowiedz
myk-myk-myk
myk-myk-myk
22.02.2026, 11:21:59
  • 201
Eliza oczywiście trenuje poza kadrą z mężem, a Justyna się tak emocjonuje, bo wspiera ją w treningach.

Przypominam jepać #pzn i uj w oko Małysza

#mediolan2026
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AP90
AP90 22.02.2026, 14:42:33 via Wykop
  • 3
@myk-myk-myk: Ci co trenują poza kadrą robią to dla wyników, a trenujący z kadrą liczą tylko na wyjazd i kasę ze związku.
  • Odpowiedz
dobry-informatyg
dobry-informatyg
11.02.2026, 08:31:19
  • 1338
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AP90
AP90 11.02.2026, 11:52:58 via Wykop
  • 24
@dobry-informatyg: Jestem ciekawe jak jest liczony czas. Bo to wygląda jakby do czasu prac domowych był wliczony okres, gdy pralka pierze pranie, czy zmywarka zmywa Xd
  • Odpowiedz
bibi__
bibi__
17.01.2026, 06:07:18
  • 380
W sumie prawda, czasem mam dość ludzi którzy uważają że widać ich w nocy jak są na czarno cali ubrani i bez odblasku chociaż jednego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#samochody #motoryzacja
bibi__ - W sumie prawda, czasem mam dość ludzi którzy uważają że widać ich w nocy jak...

źródło: image_picker_05B4962C-12DC-4BE4-9D26-D98B74A3622A-64802-00001606649F5DB9

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AP90
AP90 17.01.2026, 11:49:05 via Wykop
  • 2
@michu_13: Dokładnie. Szpitale i cmentarze są pełne kierowców, którzy mieli pierwszeństwo.
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
16.01.2026, 12:14:27
  • 542
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AP90
AP90 16.01.2026, 18:06:42 via Wykop
  • 0
@Ashes_Of_The_Red_Heifer: Ewentualnie jakiś Slab Krakowian by się tym rozwalił na pokazie wojsk
  • Odpowiedz
Clefairy
Clefairy
01.01.2026, 20:35:13
  • 229
Grupka 15-latków i 45-letnia kobieta teleportuje się na inną planetę zamieszkałą przez demoniczne potwory potrafiące w pojedynkę unicestwić cały oddział komandosów. Podróżują na pieszo kilkanascie kilometrow bez otrzymania ani jednego obrażenia, aż docierają do głównego nemezis - czyli ogromnego Łupieżcy Umysłów, demonicznego pająka mierzącego około 200 metrów wysokości i po prostu zabijają go w ciągu 5 minut procą, jednym miotaczem ognia oraz siłą przyjaźni. Nikt nie odnosi najmniejszy obrażeń i po prostu
Clefairy - Grupka 15-latków i 45-letnia kobieta teleportuje się na inną planetę zamie...

źródło: 2532

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AP90
AP90 02.01.2026, 07:42:02 via Wykop
  • 1
@Clefairy: Powoływanie się na Władcę Pierścieni, że ma niby konsekwencję i spójny świat to chyba żart xd
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
31.12.2025, 07:56:48
  • 561
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AP90
AP90 31.12.2025, 12:40:45 via Wykop
  • 6
@olcayn: Skoro ptaki tam masowo zdychają od odgłosów petard, to podczas letniej burzy musi dochodzić do ich hekatomby Xd logika
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Adrian Pawu0142owski

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking