Wpis z mikrobloga

by człowiek miał czas i chęci zainteresować się czymś innym niż przeżycie do kolejnej wypłaty to musi mieć do tego warunki.


@LibertyPrime: w Jukeju cale pokolenia zyja na zasilkach nic nie robia i siedza w domach. Panie jacy oni oczytani xD
@poncz_ek: No ale ktoś przecież wychował sobie takie media. Jakby Polacy bardziej woleli wyważone analizy to by czytali takie media a te media z clickbaitami zdechły by z głodu lub zmieniliby sposób pisania. Jestem daleki od obu skrajnych stwierdzeń:
- To wina mediów, bo oni realizują misję ogłupiającą i się zmówili
- Polacy to kretyni, nie interesują się niczym.

Jestem bliższy stwierdzeniu:
- Mamy taki rynek, jakich mamy klientów.

Oczywiście są
@lewoprawo: panie jakie nowe technologie w medycynie? Jak chciałem zrobić sobie badanie u neurologa (bo miałem wypadek ale nie byłem na SOR) usłyszałem termin "za rok". Po co Polakowi wiedza ze jest jakaś technologia jak nie będzie miał do niej dostępu ?
@budyn: oczywiście Ty jesteś na bieżąco z nowymi technikami leczenia nawet jak nie są Ci do niczego potrzebne.
Odkrycia z dziedziny fizyki oraz astronomii interesują również tylko osoby w temacie bądź hobbystów.
Mnie na przykład już nie obchodzą żadne odkrycia astronomiczne. Wolę sam sobie popatrzeć w gwiazdy.
Co mnie obchodzi czarna dziura która jest ileś tam milionów lat świetlnych od nas... Nic bo nie jestem jej w stanie sweter zaobserwować.
Ogólnie