Wpis z mikrobloga

A nie uważacie, że to głównie przez gówniane media w Polsce?


@poncz_ek: Masz rację, ale kolega ci już napisał inne spojrzenie. Lubimy mierne treści. Może nie ten przykład z końcem raka, ale prymitywnie: wypadki, jakieś skrejne wydarzenia, jak policja kogoś zabija, czy w australii kogos gryzie pająk. Oglądałem wiadomości w tv, wciągnąłem się no dużo się działo. Obok mnie krzątała się starsza osoba. Nagle sie zatrzymała i się gapi. Dopiero przy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lewoprawo:
Za gówniaka czytałam encyklopedie różne z ciekawości a teraz mnie życie przytłacza więc jakbym nie wyczytała niektórych rzeczy na wykopie to bym #!$%@? wiedziała też
@sandwind

Do porownania ilosc patentow rejstrowanych. Portugalczycy sa hiper zaiteresowani technologiami nowymi itd... Tymczasem poziom wynalzakow maja taki jak Polska hiper nie zainteresowana nowymi technologiami xD


Jak już jesteśmy wybiórczy to około pięciokrotnie mniej liczna Szwajcaria ma na wykresie 400 jednostek a Polska 20, praktycznie to samo upadająca Szwecja i jeszcze kilka innych.
Większość wykopków, klasycznie, z nieuzasadnioną wyższością wypowiada się na temat innych Polaków. Jakbyście wy sami chociaż prezentowali jakiś wysoki poziom, tymczasem najpopularniejsze tagi to patostreamy, fame MMA i inne "intelektualne" igrzyska.

Najbardziej bawi mnie łączenie zaintereowan z glosowaniem na daną partię, albo z miejscem zamieszkania. Z pewnością jest tak, że Ci co głosują na PiS to żyją w chatkach z drewna, a łazienkę mają za stodołą, a Co co głosują na PO,