Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
Właśnie zdałem sobie sprawę, że trzecie dziecko oznacza przesiadkę do vana/busa xD

Dlaczego na rynku nie ma praktycznie żadnego auta, które by wyglądało "normalnie" i oferowało wystarczająco dużo miejsca dla rodziny 2+3? Rozumiem, że nie jest to najpopularniejszy układ, ale żeby nie było żadnego takiego auta?

Zamiast tego mamy praktycznie identycznie wyglądającego vana, po jednym na producenta, albo może jakieś turbo #!$%@? SUVy w stylu Audi Q7, na które pewnie i tak większości takich rodzin przecież nie stać xD

Całkiem prywatnie dodam, że mi z tych vanów chyba tylko S-MAX się w miarę podoba, ale to I tak znacznie ponizej tego co bym sobie dla siebie kupił, nie wspominając o cenie i że prawie tylko diesel w ofercie w nowych rocznikach ()
#samochody #zalesie
p.....k - Właśnie zdałem sobie sprawę, że trzecie dziecko oznacza przesiadkę do vana/...

źródło: comment_1629183894lFoQb6fsh9y9T7odcKeZSz.jpg

Pobierz
  • 107
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spoxman: ten Santa Fe się u mnie łapie w segment #!$%@? SUVów chociaż muszę przyznać, że cena znacznie przystępniejsza - tutaj jeszcze XTrail mógłby być propozycją

Do tego Quashqai chyba nie wejdą trzy foteliki?
@powaznyczlowiek: Jak już miałbym wydać tyle siana do wolałbym wziąć ze sobą jakiegoś fachowca i szukać Chryslera Pacifici ściągniętej ze Stanów i dobrze naprawionej. Dużo miejsca i porządny silnik 3.6, niezniszczalny, z tego co pamiętam w Wawie jest cała firma która sprowadza tylko Pacifici i mieli ich kilka na placu i wystawiają normalnie fakture do leasingu. S-Max czy Galaxy to fajne autka ale do Pacifici nie mają podjazdu.
Dlaczego na rynku nie ma praktycznie żadnego auta, które by wyglądało "normalnie" i oferowało wystarczająco dużo miejsca dla rodziny 2+3? Rozumiem, że nie jest to najpopularniejszy układ, ale żeby nie było żadnego takiego auta?


@powaznyczlowiek: bo firmy stwierdziły, że lepiej ludziom wciskać SUVy które mają mniej miejsca, gorzej się prowadzą ale jest na nich duża marża. Klienci to łyknęli, słupki sprzedaży poszły w górę i praktycznie wycofali miniVany, Vany itp.