Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
Właśnie zdałem sobie sprawę, że trzecie dziecko oznacza przesiadkę do vana/busa xD

Dlaczego na rynku nie ma praktycznie żadnego auta, które by wyglądało "normalnie" i oferowało wystarczająco dużo miejsca dla rodziny 2+3? Rozumiem, że nie jest to najpopularniejszy układ, ale żeby nie było żadnego takiego auta?

Zamiast tego mamy praktycznie identycznie wyglądającego vana, po jednym na producenta, albo może jakieś turbo #!$%@? SUVy w stylu Audi Q7, na które pewnie i tak większości takich rodzin przecież nie stać xD

Całkiem prywatnie dodam, że mi z tych vanów chyba tylko S-MAX się w miarę podoba, ale to I tak znacznie ponizej tego co bym sobie dla siebie kupił, nie wspominając o cenie i że prawie tylko diesel w ofercie w nowych rocznikach ()
#samochody #zalesie
p.....k - Właśnie zdałem sobie sprawę, że trzecie dziecko oznacza przesiadkę do vana/...

źródło: comment_1629183894lFoQb6fsh9y9T7odcKeZSz.jpg

Pobierz
  • 107
@powaznyczlowiek na Twoim miejscu od razu wsiadłbym do busa. Mega wygodny, wysoko siedzi się, dużo miejsca, świetne wyposażenie i ładny design. Przykład: standardowo VW Transporter.
@powaznyczlowiek obczaj grand Voyagera V. Ostatni rząd w pełni funkcjonalny dla dwóch osób albo dwóch fotelików, drugi rząd fotele kapitanskie, do bagażnika wchodzi duża spacerówka i walizka i miejsce na zakuoy bedsie, złożony wózek możesz też włożyć pomiędzy siedzeniami pasażera przód-drugi rząd. Pakowny w #!$%@?, wygodny, wcale nie drogi xD. Kupiłem w sumie z przypadku xD ale nie żałowałem ani chwili

Edit tutej: ogólnie ma 4x isofix, a po złożeniu foteli masz
@powaznyczlowiek: Przy trzecim kupiłem Grand Voyagera i do jazdy całą rodziną to bajka. Gorzej gdy dojeżdża się samemu nim do roboty to spalanie dobija :) Po 7 latach razem zmieniłem na Berlingo i przy większych bąbelkach daje radę (i 2l ON / 100km mniej cieszy).
Dlaczego na rynku nie ma praktycznie żadnego auta, które by wyglądało "normalnie" i oferowało wystarczająco dużo miejsca dla rodziny 2+3? Rozumiem, że nie jest to najpopularniejszy układ, ale żeby nie było żadnego takiego auta?


@powaznyczlowiek: tesla model S lub X ( ͡° ͜ʖ ͡°)