Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
Właśnie zdałem sobie sprawę, że trzecie dziecko oznacza przesiadkę do vana/busa xD

Dlaczego na rynku nie ma praktycznie żadnego auta, które by wyglądało "normalnie" i oferowało wystarczająco dużo miejsca dla rodziny 2+3? Rozumiem, że nie jest to najpopularniejszy układ, ale żeby nie było żadnego takiego auta?

Zamiast tego mamy praktycznie identycznie wyglądającego vana, po jednym na producenta, albo może jakieś turbo #!$%@? SUVy w stylu Audi Q7, na które pewnie i tak większości takich rodzin przecież nie stać xD

Całkiem prywatnie dodam, że mi z tych vanów chyba tylko S-MAX się w miarę podoba, ale to I tak znacznie ponizej tego co bym sobie dla siebie kupił, nie wspominając o cenie i że prawie tylko diesel w ofercie w nowych rocznikach ()
#samochody #zalesie
p.....k - Właśnie zdałem sobie sprawę, że trzecie dziecko oznacza przesiadkę do vana/...

źródło: comment_1629183894lFoQb6fsh9y9T7odcKeZSz.jpg

Pobierz
  • 107
Brałbym sienne. Jeździłem, w rodzinie jest. Niezawodny, wygodny i przy tym zwrotny. Europejskie minivany nie maja podejścia. Jak suv to durango lub coś amerykańskiego. Za mniejsza cenę dostajesz ciekawsze auta, często lepiej wyposażone. W siennie jechałem w 3. Rzędzie przy 186cm i było więcej niż akceptowalnie a z tylu było jeszcze miejsce na bagaże. Przez progi zwalniające płynie, w trasę jak limuzyna, w mieście zwrotne niemal jak większy kompakt.
@powaznyczlowiek ja zakupiłem c4 gp2 z 2016 I jesteśmy zadowoleni. Co prawda jeżdżę nim od kwietnia ale bardzo przyjemnie się jeździ dużo miejsca z przodu i tyłu auto moim zdaniem wygląda bardzo ładnie widoczność mega a panoramiczny dach to frajda dla dzieciaków sprawdź mireczku co do silników to 1.6 bluehdi (mam opcje 120 kuca) lub 2.0 z 150ma kucami silniki mają świetna opinie auto dobrze wyciszone dalem 15k euro
@powaznyczlowiek: ja mam peugeota 5008 Igen , to z tyłu są 3 oddzielne fotele z isofixem. Na razie jeździmy tam 2+1 ale wygląda na to że 3 by nawet weszły. Diesel 2.0hdi 150km - bardzo popularny i daje radę. Nie wiem do ktorego roku była ta buda, i jak to w nowszej.
Dodam że mi np bardzo podoba się renault Espace w nowej budzie i jestem ciekaw jak tam to wygląda,
@powaznyczlowiek: Zależy jaki wiek dzieci. Ze starszymi nie pakujesz tyle mandżuru i s-max powinien wystarczyć. Mam S-maxa (ecoblue 240KM) od pół roku (przesiadka z P 807) i ze starszymi gówniakami jest git. Z młodszymi to bym się zastanawiał nad Galaxy. Przed zakupem rozważałem:

- P 5008 - trzy siedzenia niezależne na duży plus, ale ceny takie se
- Santa Fe - kanapa z tyłu zamiast trzech foteli na minus
- XC90,
@powaznyczlowiek tak, mieszczą się na spokojnie. Tylko oczywiście musisz mieć różne foteliki z dzieciakami w.rosnym wieku. Te bardzo rozbudowane trzy nie wejdą. Wtedy dwa do tyłu, trzeci do przodu i żona jeździ z tyłu (jak jest szczupła :p)