Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bizonsky: Jak miesiąc temu jechałem na skrzyżowaniu i czekałem na skręt w lewo bo z na naprzeciwka jechał pojazd to kierowca autobusu z boku wjechał mi prawie w bok i do mnie z ryjem czemu nie jadę. Aha, z ryjem do mnie bo się nie chciałem #!$%@?ć w pojazd z na przeciwka. Ci ludzie są chorzy umysłowo i myślą , że im wszystko wolno. Pokazałem mu fucka i niech się #!$%@?.
@Peeleejin: Nie, jestem jednak pewien że nie każdy rozjechałby dziewczynę, która akurat nie stanowila zagrożenia i próbowała uspokoić patusów. Ewidentnie widać, że kierowca to jakiś sfrustrowany psychol, ale na wykopie oczywiście będzie broniony przez podobnych mu idiotów. Możecie mu paczki do pierdla teraz wysyłać, bo mają mu dzisiaj postawić zarzut zabójstwa i szybko z pierdla nie wyjdzie, mam nadzieję.
zawsze mnie zastanawia co prowadzi do takiego zezwierzęcenia i odcięcia się od jakichkolwiek resztek empatii?


@zastuj: Fakt że grupa którą doprowadziła do sytuacji wcześniej tej empatii nie miała. Wiadomo kierowca #!$%@?ł tym pierwszym wyhamowaniem którym popchnął patusów i ich rozjuszył.
Ale jak patusy zaczynają się dobijać do autobusu to jak najbardziej zrozumiałe jest że się wystraszył i po prostu chciał #!$%@?ć.

Uwielbiam jak high iq wykopki zaczynają traktować sytuacje w których
przecież widać, że patusy zaczęły dobijać się do drzwi autobusu i ten w stresie ruszył do przodu żeby go nie pobili. Nieumyślne spowodowanie śmierć maks. Pewnie dostanie co najwyżej zawiasy.


@amantadeusz: typ najpierw potrącił jedną osobę, potem z impetem ruszył przed siebie wjeżdżając w ludzi, mordując z zimną krwią jedną osobę. nie ma jakichkolwiek okoliczności łagodzących.

jakby było tak jak piszesz, to ruszyłby powoli. ale nie, typ się odpalił i stwierził