Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 239
prawdziwe zwierzęta to nie ci ludzie co tam się bili na ulicy ale wykopki co przyklaskują uszami brutalnemu morderstwu i jeszcze piszą o premii dla kierowcy
zawsze mnie zastanawia co prowadzi do takiego zezwierzęcenia i odcięcia się od jakichkolwiek resztek empatii?
  • Odpowiedz
@Lapidarny: przesadził koleś.. może nawet siedzieć pójść, rozumiem odepchnąć, ale nie na pełnej rozjechać kogoś gdzie ewidentnie widać że wpadła pod autobus.
  • Odpowiedz
@Lapidarny: @bizonsky: Jak się zatrzymał to ktoś mu tam drzwi próbuje otworzyć możliwe, że się wystraszył. Z drugiej strony do końca normalny nie jest skoro zatrzymał się uderzając pierwszą osobę. Brakuje nagrań z autobusu. Ale jestem w stanie uwierzyć, że nie zauważył potrącenia, przez co zjechał najpierw na przystanek, a dopiero potem uciekł widząc goniącą go gromadę ludzi. Gdyby jechał prosto to możliwe, że dziewczyna by przeżyła. (
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Gość właśnie sobie zafundował bilecik w jedną stronę do przytulnej celi. Nie wiem co spowodowało, że tak przyspieszył, ale jeśli wjechał z premedytacją to ha tfu na niego i niech gnije w pace. Poza tym, ludzie to straszne zwierzęta w Polsce. Wypuśćcie mnie z tego kraju :<
  • Odpowiedz
@Lapidarny: obie strony winne.

Pierwsze - Patusiarnia ktora sie sprzecza na srodku drogi.
Dwa - Kierowca ktory sprowokowal jakas czesc patusiarni poprzez wbicie sie w nich na lekkim gazie.

Widac jak po pierwszym traceniu, ktos z grupy parusow zaczyna szarpac za drzwi wiec kierowca w panice dodaje gazu zeby samemu nie dostac #!$%@? konczac przy tym zycie dziewczyny
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Zaczął się lincz na kierowcę, a według mnie zadziałał on instynktownie broniąc siebie i pasażerów autobusu. Ewidentnie na nagraniu widać, że patologia zaczęła dobierać się do drzwi w celu zaatakowania kierowcy. Reakcja mogła być tylko jedna.
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Zginela przez swojego maczo, na poczatku widac jak stoja z boku i sie przygladaja calej sytuacji, typ wyprul machajac lapami a ona tylko go chciala powstrzymac od #!$%@? czegos konkretnego. Lobuz kocha najbardziej
  • Odpowiedz
Nie oszukujcie się ludzie gdyby patusy dobijały się wam do drzwi to wciskalibyście pedał w podłogę i tyle.


@Peeleejin: Kierowca nawet nie ptobowal wyminac stojacych przed nim osob.
  • Odpowiedz
@zastuj: życzę, żebyś spotkał taką zgraję zwierząt o tej godzinie, bo "paru dzieciaków bije ci w okno, nic sie nie dzieje". taka nawalona grupka jak rzuci się do człowieka, to jego życie naprawdę jest zagrożone, a tutaj rozgrzeszenie. banda patusów wali w drzwi i krzyczy "otwieraj #!$%@?", co robisz? omijasz każdego?
  • Odpowiedz
Kierowcy autobusu święte krowy myślą że można im wszystko bo prowadzą kilkutonową metalową puszkę. Spychają rowerzystów z jezdni, rozjeżdżają ludzi, wszystko dlatego że oni mają rozkład o pierwszeństwo w ich opinii chyba nawet przed karetką pogotowia.

Jedna z najglupszych grup zawodowych. Nie mogę się doczekać aż zastąpią ich AI.


@bizonsky: byle co się stanie i wszędzie praktycznie taki sam komentarz na daną grupę zawodową ¯\_(ツ)_/¯
Jesteście chorzy na głowę.

technojezus - > Kierowcy autobusu święte krowy myślą że można im wszystko bo prowadzą...
  • Odpowiedz