Wpis z mikrobloga

@Thachii: ale wiesz, że mężczyzna też może się zabezpieczać? Jeśli ktoś bardzo się boi ciąży i wie, że aborcja nie będzie możliwa to można i brać antykoncepcję i zabezpieczać się jeszcze dodatkowo. Więc jeśli nawet kobieta z jakiegoś powodu nie weźmie tabletki to dalej jesteś bezpieczny bo masz gumę. Czemu tylko kobieta ma się zabezpieczać i ma to być na jej głowie?
@tindeRoman oufff, w tym momencie zachowałbym się tak samo #!$%@? i szybko bilecik do takiej Tajlandii czy NZ i tyle mnie było. Chciałaś - to masz. A że prawo jest #!$%@? i za jej oszustwo miałbym płacić - to cóż zrobić.

No już mogłaby chociaż powiedzieć, że nie wie co się stało, to ten 0.01% szans, wpadka - to by poczucie odpowiedzialności czy moralności zostało, a tak? Elo!

Pracować mogę sobie przez
@Thachii: jesteś beznadziejny xD Ty w ogóle czytasz co piszesz? Aborcja jest potrzebna wtedy kiedy wszystko zawiedzie, a tak się potrafi zdarzyć przy każdej antykoncepcji. Przed tym można spróbować się zabezpieczyć inaczej by nie trzeba było wydawać kasy lub jeśli nie ufasz partnerce. Jeśli chcesz nakazywać każdej kobiecie robienie aborcji to może sam się zabezpiecz skoro to dla Ciebie tak ważne?
poza tym związek z definicji polega na jakimś zaufaniu, więc wykorzystywanie tej sytuacji by wrobić faceta w dziecko jest karygodne


@Thachii: o czym Ty w ogóle do mnie piszesz? Ja tylko o zabepieczaniu dodatkowym jeśli bardzo boisz się ciąży. Wiesz, że antykoncepcja nigdy nie daje 100%? Dobra, z kim ja w ogóle rozmawiam to jakiś żart xD
guma zabiera więcej przyjemności mężczyźnie a nie facetowi,


@Thachii: aha, przyjemność ważniejsza niż ewentualny bachor xD Dobra, faktycznie nie chcę z Tobą gadać bo masz mentalnie 10 lat.

jeśli para decyduje się na tabletki to wykorzystywanie zaufania faceta do tego by go wrobić nie powinno być dopuszczalne, mówienie o tym że było używać gumy a teraz beciak płać i miej świadomość, że stworzyłeś istnienie, którego nei chciałeś - jest chore


Ty
@swiety_spokoj:

to może sam je przygarnij i wychowaj, jak jesteś taki dobry samarytanin. Większość tych guwniaków będzie tak samo #!$%@? jak ich rodzice, jak dla mnie mogą pozdychać i to będzie nawet korzystne dla cywilizacji.


A głównym czynnikiem powodującym to #!$%@? jest właśnie wychowanie w biedzie. Zapewnienie mu podstawowego poziomu życia, nie tylko jest moralnie dobre, ale również znacząco zmniejszy prawdopodobienstwo, że to dziecko wyrośnie na patusa. Patusa, który i tak
A głównym czynnikiem powodującym to #!$%@? jest właśnie wychowanie w biedzie. Zapewnienie mu podstawowego poziomu życia, nie tylko jest moralnie dobre, ale również znacząco zmniejszy prawdopodobienstwo, że to dziecko wyrośnie na patusa. Patusa, który i tak będzie w przyszłości beneficjentem różnych socjali, ale również jest bardzo duża szansa, że zostanke przestępcą. Do tego będzie miał prawo głosu w wyborach.


@TeBerry: ale pieniędzy nie dasz dziecku tylko jego matce i staremu, którzy
Dlaczego kapitan państwo i my wszyscy mamy ponosić koszty kłamstwa głupiej karyny, która podstępem zrobiła sobie dzieciaka?

W takich przypadkach powinna być aborcja prawna, a ona i bachor powinni żyć w biedzie


@Tytanowy_Lucjan Nie no, lepiej olać bachora, żeby potem kapitan państwo i my wszyscy ponosili koszty pobytu w więzieniu tego dzieciaka, gdy już ten podrośnie.