Wpis z mikrobloga

poza tym związek z definicji polega na jakimś zaufaniu, więc wykorzystywanie tej sytuacji by wrobić faceta w dziecko jest karygodne


@Thachii: o czym Ty w ogóle do mnie piszesz? Ja tylko o zabepieczaniu dodatkowym jeśli bardzo boisz się ciąży. Wiesz, że antykoncepcja nigdy nie daje 100%? Dobra, z kim ja w ogóle rozmawiam to jakiś żart xD
  • Odpowiedz
@tindeRoman: jak pisałem o protestach że fajnie ale gdzie postulat o aborcji prawnej dla mężczyzn to mnie mirki zwyzywały że najpierw to a potem następne kroki, macie co sobie stworzyliście. WSZYSTKIM NA KONIEC ICH WŁASNY ŻART !
  • Odpowiedz
guma zabiera więcej przyjemności mężczyźnie a nie facetowi,


@Thachii: aha, przyjemność ważniejsza niż ewentualny bachor xD Dobra, faktycznie nie chcę z Tobą gadać bo masz mentalnie 10 lat.

jeśli para decyduje się na tabletki to wykorzystywanie zaufania faceta do tego by go wrobić nie powinno być dopuszczalne, mówienie o tym że było używać gumy a teraz beciak płać i miej świadomość, że stworzyłeś istnienie, którego nei chciałeś - jest chore


Ty
  • Odpowiedz
@tindeRoman: ciekawe czy można odmówić ojcostwa i odmówić badań DNA. Kobiety często tak robią że nie chcą potwierdzić kto jest ojcem. Ciekawe czy zadziałałoby w drugą stronę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@NdFeB: nawet jak zrobią test dna i wyjdzie że nie jesteś ojcem, to w tym chorym kraju i tak będziesz musiał płacić alimenty na bombelka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj:

to może sam je przygarnij i wychowaj, jak jesteś taki dobry samarytanin. Większość tych guwniaków będzie tak samo #!$%@? jak ich rodzice, jak dla mnie mogą pozdychać i to będzie nawet korzystne dla cywilizacji.


A głównym czynnikiem powodującym to #!$%@? jest właśnie wychowanie w biedzie. Zapewnienie mu podstawowego poziomu życia, nie tylko jest moralnie dobre, ale również znacząco zmniejszy prawdopodobienstwo, że to dziecko wyrośnie na patusa. Patusa, który i tak
  • Odpowiedz