Wpis z mikrobloga

mirki z #it #programista15k #programowanie #testowanieoprogramowania co robicie jak juz macie dosc? ja lubie swoja prace, znaczy testowanie, bycie w jakiejs czesci leadem, koordynatorem itp
lubie, ale mam juz dosc, moze to wplyw projektu, moze firmy, ale po prostu az mnie skreca jak mam tam pracowac
zarabiam kupe kasy bo ponad 600 euro dziennie ale jutro mam rozmowe z szefem podczas ktorej w sumie nie wiem co chce osiagnac, ale chce cos zmienic z naciskiem na zwolnienie sie

lubie szefa wiec pewno nie odejde z dnia na dzien (choc dzis skonczyl mi sie kontrakt a nowego nie podpisalem), ale mam nadzieje przekazac swoje obowiazki komus i po prostu zniknac za jakis czas

nie mam nic nagrane, watpie zebym znalazl cos w podobnej kasie, ale jezu, az marze czasem by sobie odpoczac
#rozowypasek nie ma nic przeciwko, wiec kazdemu zycze takiej wyrozumialej kobiety

pewno rzucenie robotą w takiej sytuacji nie wydaje mi sie madre, ale czasami chyba jednak warto cos w zyciu zmienic

#pracbaza
  • 45
@wykopowy_brukselek: ja bym zobaczył relację na instagramie unknowa o wypaleniu.

2. Według mnie powinieneś przejść na konsultacje np 10h w tygodniu w zamian za 50% pensji, słysząłem o takich przypadkach

masz 2h dziennie pracy, reszta hulaj dusza, pamiętam chciałeś kiedyś otworzyć swoją piekarnię, może idź w tym kierunku i jak całkowicie będziesz mógł odpuścić testing to idź w to co od zawsze marzyłeś :).

informuj :D
@wykopowy_brukselek: Zwykle radzę sobie z tym zmieniając firmę średnio co dwa lata, przy czym w większości pracowałem w firmach, które wynajmują zespoły programistyczne na zewnątrz. Więc dość łatwo było w razie czego zmienić projekt wewnątrz firmy.
Raz zlozylem wypowiedzenie i nową pracę podjąłem kilkanaście tygodni później. Innym razem wziąłem sobie urlop i na dwa tygodnie wyjechałem sobie sam zwiedzić północne Włochy, ze szczególnym uwzględnieniem moich piłkarskich zainteresowań.
Rzym jest ładny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PiersiowkaPelnaZiol: Mnie Rzym rozczarował ;)
Ale nie jestem fanem zabytków w stylu 'Jest piękne, bo jest duże i stare'. Wolę rzeczy, które są ładne same w sobie.

Na dodatek Rzym jest dla mnie mało włoski. Do tego stopnia, że kiedyś o jakimś mieście powiedziałem, że jest czymś pomiędzy włoskim miastem a Rzymem i dopiero 5 sekund później przyszła refleksja co
@wykopowy_brukselek: to jest problem złotej klatki. Też myślałem o tym żeby coś zmienić, ale zmiana pracy na podobną to nie zmiana bo po pół roku masz podobnie. A zrobienie czegoś samemu to minimum 2 a może i 5-10 lat ciężkiej pracy żeby dojść do tego samego poziomu. Koszt alternatywny jest przeogromny.