Wpis z mikrobloga

@Marcinox: Hej, byliśmy jedną z organizacji, która w ramach inicjatywy Nasz Rzecznik wspierała kandydaturę Zuzanny Rudzińskiej-Bluszcz.
Ta kandydatura trzykrotnie została odrzucana przez większość rządzącą, a kandydatka zrezygnowała z kolejnej próby ubiegania się o ten urząd, zapewniając jednocześnie:

Pragnę państwa zapewnić, że gdyby w przyszłości zmieniła się koncepcja wyboru osoby na to stanowisko - z wyboru partyjnych kandydatów, na wybór oparty na merytoryce i doświadczeniu - będę czekać i będę gotowa

Tutaj
@urarthone: Od kiedy obserwuję Twoją pracę to zacząłem sobie zdawać sprawę jak wiele ciekawych informacji umyka mojej uwadze przez fakt, że zostały przedstawione na stronach, o których bym nie pomyślał żeby kiedykolwiek wejść. Na przykład to któryś z kolei ciekawy news z portalmorski.pl, strony o której nigdy nie słyszałem, a brzmi jakby była jedynie dla pasjonatów statków.
@Ksieciunio-: ale zrozumiałeś? Czy linku nie możesz znaleźć i prosisz o podesłanie? :)

@MechanicznyTurek: Dzięki. Moja lista stron do obserwowania od roku bardzo mocno też się rozrosła. Jest dużo ciekawych rzeczy, które się po prostu nie klikną, bo nikt tego nie będzie googlował...