Wpis z mikrobloga

Poszedłem na informatykę bo lubiłem hardware, sieci. Co zastałem na studiach? programowanie i matematykę. Rzucenie studiów na 3 semestrze to była najlepsza decyzja dla mojej psychiki. Wkurzałem się że nie mogę za cholerę tego ogarnąć wszystkiego zarówno struktur jak i matmy :P
Oto przykład mojej wybtinej wiedzy z #matematyka 1.25 punktu na 10 :D
#studbaza #informatyka
Niebadzlosiem - Poszedłem na informatykę bo lubiłem hardware, sieci. Co zastałem na s...

źródło: comment_1622015172OMK7FxP4r9n8DdBWBN8z8w.jpg

Pobierz
  • 296
@mati75: polecanie automatyki komuś kto się #!$%@? na podstawach matmy to kiepski pomysł
@Niebadzlosiem: już pomijając to czy matme rozumiesz czy nie, bo nie każdy musi być dobry we wszystkich, ale No #!$%@?. Masz określony obszar zainteresowania i idziesz na studia na chybił trafił, bo w nazwie mają informatykę, wiec pewnie komputery. No są komputery, ale jako narzędzie, a nie rozkładanie ich na części pierwsze :P gratuluje zmarnowanego czasu
@Niebadzlosiem: Kolejny dowód na to, że technikum to lipa, jak chcesz iść na studia:
- dłużej,
- dużo „zawodowych” przedmiotów (kit, że w większosci prowadzonych przez nauczycieli bez wiedzy/po jakichś tam pseudo-studiach - byle mieć papierek i więcej godzin)
- mniej czasu na ogarnianie przedmiotów typu matma, fizyka, chemia
- często w przedmiotach ścisłych równanie wszystkich w dół i dostosowywanie do matich, sebiksów, którzy przyszli do technikum, bo „hehe, zawód, hehe
@PrzegrywomSznur a kto powiedział że chodzi o hajs? W którymkolwiek? Wręcz przeciwnie powiedziałem że chodzi też o życie i zabawę ( ͡º ͜ʖ͡º) Studiowanie IT w Polsce by stać się programista to bodajże top 1 najgłupszy sposób na osiągnięcie celu. Nie musisz się że mną zgadzać to tylko moja opinia.
@PrzegrywomSznur a kto powiedział że chodzi o hajs? W którymkolwiek? Wręcz przeciwnie powiedziałem że chodzi też o życie i zabawę ( ͡º ͜ʖ͡º) Studiowanie IT w Polsce by stać się programista to bodajże top 1 najgłupszy sposób na osiągnięcie celu. Nie musisz się że mną zgadzać to tylko moja opinia.

Żeby być programistą nie trzeba studiować CS, szczególnie jak robisz w językach wysokiego poziomu.
byłeś w technikum jako informatyk i nie miałeś pochodnych? To było trzeba iść do liceum bo zmarnowałeś rok na 4 lata technikum


@alfa-fetoproteina: nie bądź śmieszny chłopie :D zamiast tego jest (a przynajmniej było) 50 innych ciekawych rzeczy, a całki/pochodne u nas matematyczka zrobila na konsultacjach dla chętnych.