Wpis z mikrobloga

Poszedłem na informatykę bo lubiłem hardware, sieci. Co zastałem na studiach? programowanie i matematykę. Rzucenie studiów na 3 semestrze to była najlepsza decyzja dla mojej psychiki. Wkurzałem się że nie mogę za cholerę tego ogarnąć wszystkiego zarówno struktur jak i matmy :P
Oto przykład mojej wybtinej wiedzy z #matematyka 1.25 punktu na 10 :D
#studbaza #informatyka
Niebadzlosiem - Poszedłem na informatykę bo lubiłem hardware, sieci. Co zastałem na s...

źródło: comment_1622015172OMK7FxP4r9n8DdBWBN8z8w.jpg

Pobierz
  • 296
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caribbean: Też nie wiem nie umiem w programowanie :D
@harnasiek: mi właśnie geometria się przydaje jak coś sobie robię przy domu :D
@krulowa_jednorozcuf: Dzięki :) i równiez z fartem :D
@HadakaJime: 73% podstawa matmy, 53 polski z 100% ang
@PochodnaFunkcji: no nie wiem xD
@MintajWKwadracie: ale ja nie chciałem programować na i po studiach xd
@Ranger: a gdzie tam matma Ci potrzebna ? Calkujesz maski
@Niebadzlosiem: Witam w klubie kolego. W trakcie zajęć po kolosie na studiach IT po prostu wyszedłem z sali i już nigdy tam nie wróciłem. Znalazłem pracę w IT na samym techniku informatyku, rozwinę się w firmie a po gównostudiach zacznę robić kursy w kierunku, który chcę.
#!$%@?ć tą matematykę, da się bez niej żyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzlosiem: tez skończyłem technika infy w 2012, żadnych całek nie miałem i tez rzuciłem studia, choć miałem większe xD w głowie, bo zrobiłem to na 3 roku gdy już matematyki nie miałem. Po prostu studia mnie #!$%@?ły i były nieżyciowe. Uczenie się przestarzałych technologii, wybujałe ambicje prowadzących, którzy nie rozumieli ze studenci zaoczni w większości sami płacą za studia a żeby to robić w tygodniu muszą chodzić do pracy a nie
@Niebadzlosiem: xdd lubię jak wszyscy nagle znają rozwiązanie do tych zadań. A później pół wykopu #!$%@? dziećmi co nie umieją matury z matmy podstawowej napisać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie przejmuj się miras wiem że to trudne rzeczy. Ja też poszedłem na informatykę ale musiałem przez to przejść. Da się to ogarnąć pochodne to tylko wzory które musisz zapamiętać i tyle, zazwyczaj istnieje schemat zadań. Też czasami
@Niebadzlosiem dlatego się cieszę, że poszedłem na informatykę za granicą. Troszkę teorii i potem praktyka, z matmy było tylko dyskretna z logiką do Software reliability. Wyszwdlem ze studiów z wiedzą praktyczną i wiem przynajmniej co robię w pracy XD
@Niebadzlosiem studia informatyczne w Polsce to największe gowno jakie tylko istnieje xD jestem Mid devem C# i Java i mam ukończona grafikę komputerowa. Czy roznie się czyms od kolegów w pracy po potężnych studiach informatycznych na najlepszych polibudach w Polsce? Tak, tym że jak opowiadam o przygodach ze studiów i z Erasmusa to sami klną ze tego nie przeżyli. Zawodowo kazdy z nas się czegoś uczy i wzajemnie się uzupełniamy. Nie widzę