Wpis z mikrobloga

Poszedłem na informatykę bo lubiłem hardware, sieci. Co zastałem na studiach? programowanie i matematykę. Rzucenie studiów na 3 semestrze to była najlepsza decyzja dla mojej psychiki. Wkurzałem się że nie mogę za cholerę tego ogarnąć wszystkiego zarówno struktur jak i matmy :P
Oto przykład mojej wybtinej wiedzy z #matematyka 1.25 punktu na 10 :D
#studbaza #informatyka
Pobierz Niebadzlosiem - Poszedłem na informatykę bo lubiłem hardware, sieci. Co zastałem na s...
źródło: comment_1622015172OMK7FxP4r9n8DdBWBN8z8w.jpg
  • 296
@Niebadzlosiem: Jeśli rezygnacja ze studiów przyniosła Ci ulgę to dobrze, zdrowie psychiczne jest ważniejsze niż robienie czegoś wbrew sobie. Ja też źle wybrałam kierunek, po technikum informatycznym poszłam na mechanikę, ale po 2 tygodniach ogarnęłam, że to chyba nie to i przeniosłam się na infę. Uważam, że to była dobra decyzja, też poczułam wtedy megą ulgę. Na infie bywało raz lepiej, raz gorzej, też nieraz miałam ochotę rzucić to w cholerę,
@caribbean: Przy rozwiązywaniu problemów znajomość wzorów (albo jak je znaleźć i zastosować) i umiejętność ich zastosowania się przydaje. Ale jak by ktoś zobaczył że to ręcznie liczysz przy ich użyciu to by się do końca dnia z ciebie śmiali xD
@Niebadzlosiem: oo wykopki stronk - wiadomo - przecież każdy musi umieć wyznaczyć granicę funkcji czy policzyć gówno rzeczy które się w życiu do niczego nie przydadzą... Również #!$%@?ąłem studiami informatycznymi i jakoś żyje, pracuję w zawodzie. Prościej jest zrobić cert z np. AWS/k8s gdzie z wiedzą z kursu znajdziesz spoko pracę niż gówno studia które Cię nauczą programować sterownik do podlewania kwiatków w domu..