Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 291
Nie rozumiem ludzi którzy korzystają z kas "automatycznych" płacisz tyle samo a musisz się z tym #!$%@?ć a na końcu trzeba wezwać pracownika bo coś się zawiesiło. Tymczasem ja sobie stoję i przeglądam Mirko - Pani sama skasuje i jeszcze podziękuję. Kasy automatyczne tak - ale powinno być taniej bo wykonuje cześć pracy za ich pracownika. Niedługo będziecie sami towar wykładać na regały #lidl #biedronka
Pobierz
źródło: comment_1621355888XzqorF9FaONfXZ7CUnlTsq.jpg
  • 115
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@karol1213: nie wiem jak w pl, ale we Francji np w najbliższym sklepie sa 4 automaty do 10 produktow, więc idzie błyskawicznie, w innym natomiast masz podzielone do 10, czy powyżej, czy też do płacenia tylko karta i masz wybór, idziesz gdzieś chcesz╮(. ❛ ᴗ ❛.)
@karol1213: jak mam #!$%@?ć jak jakaś #!$%@? maszynka, a potem i tak muszę wszystko pakować w Lidlu na parapecie to ja to #!$%@?. Może i spędzę kwadrans na pakowaniu zakupów, ale przynajmniej posłucham sobie muzyki ze słuchawek i bez pośpiechu się ogarnę, #!$%@?, mam humor to ide tutaj, nie mam to idę tam. Jeszcze się ktoś do mnie #!$%@? po co tak robię xD
@karol1213: możnaby tak argumentować, gdyby kolejki do jednych i drugich kas były identyczne. Jak masz do wyboru:

pustą kasę samoobsługową

vs

tradycyjną kasę, gdzie przed tobą jest 12 osób z wózkami wyładowanymi po brzegi, do tego z 3 osoby z tej kolejki będą wybierać jakieś fajki przy kasie przez kilka minut, a kolejne 3 będą się kłócić z kasjerką, że ta karma dla psa to miała być w promocji...

To co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Helle: no nie wiem. Ja np kupuje często kilka butelek wody , mleko, bułki. I teraz muszę za każdym razem skanować butelkę wody i ja odkładać - to jest irytujące. Ogólnie niedopracowane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@karol1213: Zawsze samoobsługowa. Jest miliard razy szybciej, głównie dlatego, że do 5 kas jest jedna kolejka i idzie błyskawicznie, podobnie z platnoscią kartą a nie iebańsko z gotówką.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@karol1213: jak dla mnie więcej plusów niż minusów:
1) jedna kolejka do kilku kas
2) dzięki pkt 1 nawet jak ktoś zajebiście niezdarnie pakuje, to są inne kasy
3) nikt nie wygrzebuje drobniaków z portfela tylko płaci kartą
4) nikt nie dotyka pora kolejny moich rzeczy (ostatnio mnie to irytuje i tak, wiem że ktoś te rzeczy wykładał na półkę)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@karol1213: te kasy mają sens gdy jest pracownik,który chodzi wokół tych kas i usuwa te błędy i pomaga ludziom na bieżąco. W zeszłą sobotę w Lidlu kupowałem chipsy i czteropak piwa, chipsy kasowało normalnie a przy czteropaku zawieszało i trzeba było czekać na obsługę, tą obsługą była kasjerka,która w międzyczasie kasowała ludzi na zwykłej kasie. Zamiast nabić mi to piwo tylko je usunęła z rachunku a ciężar na wadze się zgadzał,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@karol1213: kasiaaaa, jaki jest kod na ziemniaki? A te pomidory to zwykle czy malinowe? Nie czyta mi kodu, pojdzie Pan sobie wymienić? Karta na punkty? Polecam czekoladę w promocji.

Proszę Cie xD ja mogę dopłacić za możliwość korzystania z kasy samoobsługowej
Ty stoisz za 15 osobami, a ja w samoobsługowej za 4, bo ws,ystko idzie szybciej. Nikt przede mną nie szukać przez pół godziny drobnych, bo Pani nie ma wydać, a i nie muszę na nią nawet czekać, jeśli nie mam nic do zatwierdzenia. No i nie jestem leniem śmierdzącym uważającym, że zeskanowanie sobie zakupów to wielka i ciężka praca za którą powinni mi płacić.
@karol1213