Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 291
Nie rozumiem ludzi którzy korzystają z kas "automatycznych" płacisz tyle samo a musisz się z tym #!$%@?ć a na końcu trzeba wezwać pracownika bo coś się zawiesiło. Tymczasem ja sobie stoję i przeglądam Mirko - Pani sama skasuje i jeszcze podziękuję. Kasy automatyczne tak - ale powinno być taniej bo wykonuje cześć pracy za ich pracownika. Niedługo będziecie sami towar wykładać na regały #lidl #biedronka
karol1213 - Nie rozumiem ludzi którzy korzystają z kas "automatycznych" płacisz tyle ...

źródło: comment_1621355888XzqorF9FaONfXZ7CUnlTsq.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@karol1213: te kasy mają sens gdy jest pracownik,który chodzi wokół tych kas i usuwa te błędy i pomaga ludziom na bieżąco. W zeszłą sobotę w Lidlu kupowałem chipsy i czteropak piwa, chipsy kasowało normalnie a przy czteropaku zawieszało i trzeba było czekać na obsługę, tą obsługą była kasjerka,która w międzyczasie kasowała ludzi na zwykłej kasie. Zamiast nabić mi to piwo tylko je usunęła z rachunku a ciężar na wadze się zgadzał,
  • Odpowiedz
@karol1213
Ja zawsze w pierwszej kolejności kasuję torbę, rozkładam ją. Następnie kasuję produkty i wkładam bezpośrednio do torby na wadze. Spokojnie bez pośpiechu, kasuję i od razu pakuję :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@karol1213: kasiaaaa, jaki jest kod na ziemniaki? A te pomidory to zwykle czy malinowe? Nie czyta mi kodu, pojdzie Pan sobie wymienić? Karta na punkty? Polecam czekoladę w promocji.

Proszę Cie xD ja mogę dopłacić za możliwość korzystania z kasy samoobsługowej
  • Odpowiedz
Ty stoisz za 15 osobami, a ja w samoobsługowej za 4, bo ws,ystko idzie szybciej. Nikt przede mną nie szukać przez pół godziny drobnych, bo Pani nie ma wydać, a i nie muszę na nią nawet czekać, jeśli nie mam nic do zatwierdzenia. No i nie jestem leniem śmierdzącym uważającym, że zeskanowanie sobie zakupów to wielka i ciężka praca za którą powinni mi płacić.
@karol1213
  • Odpowiedz
@nexpo: zależy, u mnie w Carrefourze najszybsze są kasy obsługiwane ze wspólną kolejką, do kas samoobsługowych jest zajebista kolejka i w dodatku ludzie jadą tam ze sporymi zakupami
  • Odpowiedz
@karol1213: Już piszę dlaczego - do normalnych kas stoi kilka razy tyle osób co do samoobsługowych. Mam wybór: dwie minuty własnej zabawy przy samoobsługowej albo stanie 10 w kolejce do normalnej kasy. Szczególnie super jak idę do sklepu za małą pierdołą.
  • Odpowiedz
Normalnie z artykułami 18+ powinni jakoś dodać opcje np. skanowania z dowodu wieku jak teraz są te nowe z chipem. Ale z drugiej strony niepełnoletni może wykorzystać kogoś dowód, dlatego przydałaby się jakaś kamera dodatkowo. A może to przerost formy na treścią bo jak małoletni będzie chciał kupić to i tak pójdzie do pana na ławeczce sączącego winko da mu pare srebrników i tak mu kupi.
  • Odpowiedz
a na końcu trzeba wezwać pracownika bo coś się zawiesiło


@karol1213: implikowanie że na zwykłej jakiś kretyn nagle nie przypomni sobie o siatce cebuli lub psiego żarcia z drugiego końca sklepu i po to nie pobiegnie, że nie wyłoży butelek jak idiota i że nie będzie płacił gotówką w złomie lub nie będzie potem 3 minuty sprawdzał paragonu na 70 pozycji, czy na pewno tych hajzerkuw to mnie wbiła szejść a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bn1776: Stonka ma słabe automaty kas. Niemieckie są szybsze i mniej irytujące.

@aga_sl: teraz chyba coś je przeprogramowali albo tylko usunęli część komunikatów bo nie piszczy tak często jak na początku, a do lidla mam nie po drodze to nie wiem jak tam wyglądają
  • Odpowiedz