Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 291
Nie rozumiem ludzi którzy korzystają z kas "automatycznych" płacisz tyle samo a musisz się z tym #!$%@?ć a na końcu trzeba wezwać pracownika bo coś się zawiesiło. Tymczasem ja sobie stoję i przeglądam Mirko - Pani sama skasuje i jeszcze podziękuję. Kasy automatyczne tak - ale powinno być taniej bo wykonuje cześć pracy za ich pracownika. Niedługo będziecie sami towar wykładać na regały #lidl #biedronka
karol1213 - Nie rozumiem ludzi którzy korzystają z kas "automatycznych" płacisz tyle ...

źródło: comment_1621355888XzqorF9FaONfXZ7CUnlTsq.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
@karol1213: jak nie mam nic alkoholowego żeby babka musiała przyjść potwierdzić, to przy dużych kolejkach wychodzi szybciej. Bo najczęściej tam są ludzie co mają mało zakupów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@karol1213: nie wiem jak w pl, ale we Francji np w najbliższym sklepie sa 4 automaty do 10 produktow, więc idzie błyskawicznie, w innym natomiast masz podzielone do 10, czy powyżej, czy też do płacenia tylko karta i masz wybór, idziesz gdzieś chcesz╮(. ❛ ᴗ ❛.)
  • Odpowiedz
@karol1213: jak mam #!$%@?ć jak jakaś #!$%@? maszynka, a potem i tak muszę wszystko pakować w Lidlu na parapecie to ja to #!$%@?. Może i spędzę kwadrans na pakowaniu zakupów, ale przynajmniej posłucham sobie muzyki ze słuchawek i bez pośpiechu się ogarnę, #!$%@?, mam humor to ide tutaj, nie mam to idę tam. Jeszcze się ktoś do mnie #!$%@? po co tak robię xD
  • Odpowiedz
A ja nie korzystam z zasady, co ja jestem u nich zatrudniony czy mam jakiś rabat za to ze wykonuje prace za która ktoś inny dostaje pieniądze?
  • Odpowiedz
  • 23
No i super. Właśnie dzięki takim dzbanom można szybciej zrobić zakupy na samoobsługowej... a ty dalej stój sobie w kolejce jak ci honor nie pozwala tak nisko upaść xD
  • Odpowiedz