Wpis z mikrobloga

Nie dziwi mnie, że #aferaanalna wybuchła akurat na Wykopie - miejscu opanowanym przez #przegryw
Czy tego typu afery wybuchają na Reddit? Nie. Na Hejto.pl? Też nie
Tylko wykop jest targetem takiego contentu, bo żaden inny poważny portal nie pozwoli sobie, by ludzie oceniali cudze życie seksualne.

Grupa była zamknięta, a to oznacza, że żaden normalny człowiek nie powinien upubliczniać tego, co tam jest zamieszczane. Potem wykopki zdziwione, że musi być milion przepisów na każde gówno, bo dobrej woli w naszym społeczeństwie nie ma.

#bekazwykopkow #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 33
@PrzeKomentator:

Tylko wykop jest targetem takiego contentu, bo żaden inny poważny portal nie pozwoli sobie, by ludzie oceniali cudze życie seksualne.


Ale fikoł XD Ta laska sama udostępniła swoje przeżycia seksualne, tutaj to jest tylko powielane xD

Grupa zamknięta? No i co z tego? Każdy ma prawo udostępnić z tej grupy co chce. Trzeba myśleć co się do neta wrzuca.
Ale fikoł XD Ta laska sama udostępniła swoje przeżycia seksualne, tutaj to jest tylko powielane xD


@Miguelos: Nie udostępniła tego na wykopie, tylko na zamkniętej grupie. Nie przewidziała, że będą tam też sfrustrowane wykopki nienawidzące kobiet.
@PrzeKomentator: mnie też ten skowyt 12-latków "huehue seks analny" rozwala, nie sądziłem że tyle tu dzieciarni.

może to niepopularna opinia ale ja uważam że to mógł być jakiś dziwny żart który wymknął się spod kontroli. Znam przynajmniej dwie osoby które bajtują w podobny sposób. Mnie to mało bawi ale cóż...
Jeśli to było na serio to babka faulowała, przede wszystkim podając dane osobowe tego typa.
Kontuzja kręgów nie jest związana per