Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 291
Nie rozumiem ludzi którzy korzystają z kas "automatycznych" płacisz tyle samo a musisz się z tym #!$%@?ć a na końcu trzeba wezwać pracownika bo coś się zawiesiło. Tymczasem ja sobie stoję i przeglądam Mirko - Pani sama skasuje i jeszcze podziękuję. Kasy automatyczne tak - ale powinno być taniej bo wykonuje cześć pracy za ich pracownika. Niedługo będziecie sami towar wykładać na regały #lidl #biedronka
karol1213 - Nie rozumiem ludzi którzy korzystają z kas "automatycznych" płacisz tyle ...

źródło: comment_1621355888XzqorF9FaONfXZ7CUnlTsq.jpg

Pobierz
  • 115
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Helle: no nie wiem. Ja np kupuje często kilka butelek wody , mleko, bułki. I teraz muszę za każdym razem skanować butelkę wody i ja odkładać - to jest irytujące. Ogólnie niedopracowane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@karol1213: Zawsze samoobsługowa. Jest miliard razy szybciej, głównie dlatego, że do 5 kas jest jedna kolejka i idzie błyskawicznie, podobnie z platnoscią kartą a nie iebańsko z gotówką.
@m3r1n0w4g6m tak jestem "kasjerką" bo szybciej robię zakupy na samoobsługowej i bardziej cenię swój czas niż zabawę w leczenie swoich kompleksów robiąc z siebie Pana w biedronce xD jestem też pracownikiem stacji benzynowej bo sam nalewam sobie benzynę itd. Więcej tak myślących dzbanów jak ty i świat staje się dużo łatwiejszy ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@karol1213: jak dla mnie więcej plusów niż minusów:
1) jedna kolejka do kilku kas
2) dzięki pkt 1 nawet jak ktoś zajebiście niezdarnie pakuje, to są inne kasy
3) nikt nie wygrzebuje drobniaków z portfela tylko płaci kartą
4) nikt nie dotyka pora kolejny moich rzeczy (ostatnio mnie to irytuje i tak, wiem że ktoś te rzeczy wykładał na półkę)