Wpis z mikrobloga

@caslin: Uczelnia uczelni nie jest równa. Mozna studiować tarcie chrzanu i pchanie karuzeli, a można studiować kierunek wymagający. Można załatwiać zadania jak najszybciej, a można na grupie pisać sory nie moge, sory pracuje, sory bo... a pozniej wstawiać na story zdjecia z imprezy i aktualizuje status zwiazku ( ͡° ͜ʖ ͡°) i liczyć ze grupa odwali prace za nią.
Można też studiować na prywatnej uczelni, której koszta
@bitcoholic: No to jest dobra średnia, da się mniej, da się więcej, nie widzę jakichś specjalnie przerysowanych kosztów, pewnie netflix może być po 15 zł albo w ogóle, 50 zł za telefon to dość sporo (mi na kartę wychodzi ok. 15 zł z praktycznie nielimitowanym Internetem) ale może wlicza się w to rata za telefon a nikt nie będzie chodził z jakimś starym paździerzem, a nawet huaweie mają już kosmiczne ceny,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bitcoholic: te koszty to są koszty do sprawy o alimenty chyba xD ja np studiowałam w tańszym mieście, ale: przez 5lat kupiłam dwie książki (uczyłam się głównie w bibliotece z książek, które tak były), kosmetyki i art chemiczne: sprzątanie całego mieszkania było co tydzień, ale na środki chemiczne była składka, wychodziły grosze w skali miesiąc, a kosmetyki jako baba powiem, że to nie jest stały koszt miesięczny, taksowka- można wracać komunikacja
@bitcoholic te czesne to jest na miesiąc? Nic mi nie mówi ta rozpiska bo część rzeczy jest przedstawiona na miesiąc a część z dupy jak za semestr. Ogólnie semestr niestacjo kosztuje +/- 3 k w Kato (poza medycyną to większość kierunków jest w takich cenach)