Wpis z mikrobloga

@fegwegw: ale co jest w tym smutnego? Jak sobie wyobrażasz dom i samochód klasy średniej? Ogólnie pojęcie klasy średniej jest raczej dosyć rozciągnięte jeżeli o chodzi o majętność
Co jest pomiedzy BMW a Lambo tak z ciekawosci? xD


@Sheppard28: o, umknęło mi to pytanie.

Masa marek/modeli. Naprawdę, pomiędzy samochodami za 150k i 1.5mln jest duży wybór.

ale co jest w tym smutnego? Jakbyś sobie wyobrażał dom i samochód klasy średniej?


@Luko: dobra lokalizacja, działka, na której mogę uniknąć sąsiada zaglądającego przez okno, 200-400m2 przestrzeni, którą mogę sobie odpowiednio zagospodarować, w garażu daily driver klasy premium, jakiś rodzinny SUV
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dexter-morgan: 20k rok temu a teraz 60k które korpo tak szasta kasą?

Mój kumpel który nie zarabia mało ale skąpi strasznie mówi do mnie, skąd ludzie mają kasę na takie auta wycieczki itp. A ja mu mówię spójrz ile mają lat. Jedni przed 30 wprowadzają się do takiego domu(klasa wyższa) jak na zdjęciu, inni kolo 40tce rozpoczynają budowę(klasa średnia). Sam stan posiadania nie wiele mówi. Jedni mają duży kredyt inni nie.
@100piwdlapiotsza:

Nie kumam budowania 90 metrowego domu z garażem wbudowanym w dom, mając działkę na której na spokojnie zmieści się garaż. To jest marnowanie 1/5 powierzchni domu...


Ten dom nie licząc garażu ma więcej niż 90, obstawiam około 120, natomiast głupotą to jest budowanie domu bez garażu w bryle (albo budowanie z garażem jednostanowiskowym)
@Sheppard28: Załapałem się na chów klatkowy dawno temu- 12 lat urzędowałem w klatce (liceum, studia i biznes), ale jak wróciłem na wieś, to już sobie nie wyobrażam powrotu do klatki. Ale tego garażu w domu nie trawię... Nawet mając bardzo duży dom wolę mieć garaż obok, a nie marnować przestrzeni...