Wpis z mikrobloga

@100piwdlapiotsza:

Ale tego garażu w domu nie trawię... Nawet mając bardzo duży dom wolę mieć garaż obok, a nie marnować przestrzeni...


Nie przeszkadzało by Ci to, że np. w deszczu czy śniegu musisz zapieprzać po dworze aby dostać się do domu czy samochodu? Dodatkowo oddzielnie garaże są z reguły nieocieplane. Przecież to jest mega niekomfortowe.

I co masz na myśli marnując przestrzeń? Przecież jak budujesz garaż poza domem to też marnujesz
@Luko: w moim przypadku mam garaż 20m od domu i działkę prawie hektarową, to o marnowaniu przestrzeni nie ma mowy. Do garażu można doprowadzić C.O. ocieploną rurką z CO w domu. Jeżeli chodzi o marnowanie przestrzeni w domu, to wolałbym w takim domu mieć dodatkowo salon, siłownię, czy sypialnię albo biuro... Zależy od predyspozycji
@Sheppard28: Ja bym nigdy nie wybudował się na nowym osiedlu. Brakowałoby mi przestrzeni i drzew. Co z tego że masz nowy dom jak z sąsiadem okno w okno. Czuł bym się jak na ogródkach działkowych. Zawszę jak pójdę kosić trawę albo przycinać gałęzie to ktoś musi truć dupę.