Wpis z mikrobloga

#rozowepaski wyobrażacie sobie co by było gdybyście wystawiały facetów i się tym chwaliły na wykopie?

Bo typ @Angil230 wystawia losową laske na Tinderze w dzień kobiet, żeby "poczuła się jak statystyczny mężczyzna" (chociaż statystyczny mężczyzna nie jest przegrywem).

Jaka jest reakcja wykopków? Ludzie go chwalą!

#!$%@?, ani trochę nie dziwię się gościu, że umrzesz samotnie, jakbym cię spotkała to naplułabym ci do ryja. Bez znaczenia czy umawiałbys się z kobietami czy facetami i finalnie nie przychodził- TAK SIE NIE ROBI. Ha tfu.

#p0lak #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #zalesie ##!$%@? #niebieskiepaski #zwiazki #pdk
Pobierz
źródło: comment_16152838501Cf3fKdGH84pl5mgbZox1W.jpg
  • 238
no ja tu nie chce nikogo bronic bo ani w tamta dyskusje sie nie zaglebilem ani w ta jakos szczeogolnie, ale jak mnie juz sporo babek wystawilo tak ze bylem na miejscu spotkania i czekam a ona nie przychodzi i w wiekszosci spraw bez zadnej wiadomosci to jak sie dzielilem tym z ludzmi to bylo nie no anon nie placz takie jest zycie czy inne takie teksty a jakis losowy typek wystawia
@metalfacee: W jaki sposób nauka o biologii ewolucyjnej jest niby hiperbolizowaniem? Bo #blackpill opiera się własnie na nauce, która burzy mity o tym, że wystarczy być miły dla kobiet i ona Cię pokocha. Tymczasem musisz mieć wygląd, dobre geny i przede wszystkim status dominującego jeśli chcesz podniecić kobietę. I stąd te wszystkie akcje. By zemścić się na zakłamanym świecie, który w komediach romantycznych pokazuje nienaturalną stronę miłości i winduje w ten
@fingerskate123: mnie bawi zachowanie dziewcząt, które nie sprawdzają tożsamości typa tylko leca na spotkanie. Sama jak kilka lat temu miałam konto na tinderze, jak widziałam podejrzane zdjęcie to wstawiałam w Google-> wyszukiwanie obrazem i typ był sprawdzony (kilka fejków rozpoznałam) no albo po prostu poprzez podanie konta na fb i weryfikacja z zamieszczonymi tak zdjęciami
@Marek_Rekus: ja tez bardziej w stronę Redpilla, tylko on zakłada, że jesteś w stanie za pomocą treningu ogarnąć gadkę, pewność siebie i zasymulować "alfa", by mieć szanse w grze związkowej. Tylko, że na pewnym etapie jest to niemożliwe z racji wyglądu (niskiego wzrostu nie zamaskujesz, a niestety to on często jest decydujący), czego redpill nie bierze pod uwagę. Blackpill bierze
@ponerLokej: pożyjesz trochę dłużej to zauważysz że najważniejsze w życiu są pieniądze. Z perspektywy kobiet, ich prostego myslenia, masz kasę, jest stabilnie = kocha cię. Zaczynasz mieć problemy, długi, przestaje cię kochać. Masę przykładów widziałem w życiu, np. kolega ze studiów, nie miał powodzenia u takiej koleżanki, którą bardzo chciał, ale ona jego nie. Teraz są parą i zaręczeni. Czemu? Bo kolega uzyskał świetną posadę kierowniczą w dużej firmie. I kobieta,