Wpis z mikrobloga

#rozowepaski wyobrażacie sobie co by było gdybyście wystawiały facetów i się tym chwaliły na wykopie?

Bo typ @Angil230 wystawia losową laske na Tinderze w dzień kobiet, żeby "poczuła się jak statystyczny mężczyzna" (chociaż statystyczny mężczyzna nie jest przegrywem).

Jaka jest reakcja wykopków? Ludzie go chwalą!

#!$%@?, ani trochę nie dziwię się gościu, że umrzesz samotnie, jakbym cię spotkała to naplułabym ci do ryja. Bez znaczenia czy umawiałbys się z kobietami czy facetami i finalnie nie przychodził- TAK SIE NIE ROBI. Ha tfu.

#p0lak #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #zalesie ##!$%@? #niebieskiepaski #zwiazki #pdk
slepauliczka - #rozowepaski wyobrażacie sobie co by było gdybyście wystawiały facetów...

źródło: comment_16152838501Cf3fKdGH84pl5mgbZox1W.jpg

Pobierz
  • 238
  • Odpowiedz
  • 3
@slepauliczka Nie mam co robić w życiu więc staram się obrzydzać życie innym i poświęcam ma to wolny czas. Ale to nie przez mój charakter i osobowość nikt mnie nie chce! To przez wzrost! Albo nie...to przez łysinę!
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: noo.. naprawialiśmy bramki, które obracały się jak przykładałeś kartę. ale mozna było krokiem jakoś to ominąć. I jedna z tych bab przechodziła tak, że tą bramkę miała między nogami i się śmiała, że możemy tam wibrator zamontować xD
  • Odpowiedz
@slepauliczka: A ja mam to we dupie i dla mnie jest to śmieszne. Większośći facetów przynajmniej 2-3 razy została tak potraktowana i to jest w sumie normalne. Więc xD jak ktoś robi sobie beke, wstawia fotki jakichś nierealnych chadów i wystawia p0lki które nie zwróciły by uwagi na normalnego gościa albo 3 razy przekładały spotkanie to chociaż raz może poczują się tak jak większość facetów.
  • Odpowiedz
@slepauliczka: takich frajerów ebac tak samo jak polki które ktoś zranił i wyżywają się na niewinnych ludziach.

Dno dna. Szkoda że ludzie którzy się tak zachowują chodzą po ziemi. I życzę im żeby się w kims zakochali kiedyś i byli w związku a potem laska ich zniszczyła aby się odegrać bo ktoś ją zranił. Zobaczą jak to fajnie
  • Odpowiedz
@slepauliczka: statystyczny facet w oczach kobiety jest zwykłym robolem, który ma uzupełnić kobiece braki. Kobiety nawet seksualizują problemy psychiczne i pragną się czuć słabsze przy mężczyźnie i dlatego kobiety potrafią przestać interesować się seksualnie partnerem w chwili, gdy się dowiedzą o np. jego problemach emocjonalnych. Trzeba z tym walczyć i tak naprawdę to kobiety same powinny siebie zmienić. Nie rozumiem jak można uznawać za normę, że kobiety seksualizują i wzrost i
  • Odpowiedz
jestem w przegrywow ej sytuacji i jakbym miał możliwości odrzucać laski bo by się ma interesowały to też bym tak robił


@Lucider5: Całe szczęście prawdopodobnie to się nie zmieni i całe życie będziesz nieszczęśliwy, ale nieszkodliwy jednocześnie xD
  • Odpowiedz
A ja mam to we dupie i dla mnie jest to śmieszne.


Jeśli żałosne zachowanie jest dla kogoś zabawne, to znaczy, że ta osoba jest żałosna.

To może podjadę do ciebie i ci spuszczę #!$%@?. Wiesz za co? A za to, że ktoś inny spuścił mi #!$%@?.

To chyba logiczne, nie sądzisz? Zadziałam dokładnie według zasad, które wyznajesz.

Większośći facetów przynajmniej 2-3 razy została tak potraktowana i to jest w sumie normalne.
  • Odpowiedz
To może podjadę do ciebie i ci spuszczę #!$%@?. Wiesz za co? A za to, że ktoś inny spuścił mi #!$%@?.


@StaryWedrowiec: ale tak właśnie działa życie. Jak ktoś zostanie skrzywdzony to gdzieś musi swoje negatywne emocje uzewnętrznić. Nie mówię, że to dobre lub złe, ale tak to po prostu działa. I sam osobiście widziałem wiele razy sytuacje, że kobiety umawiały się z kimś dla hehe beki i rozkochiwały w sobie
  • Odpowiedz
@tranek: Nie można tłumaczyć złych uczynków/krzywdzenia innych tym, że inni popełniają złe uczynki/krzywdzą innych.

Owszem, tak działa życie, ale tylko wśród patologii. Patologia, to nie tylko pijackie mordy i niekulturalne zachowanie, ale właśnie ludzie żyjący na poziomie, za to nie mający szacunku do innych.

To trzeba tępić. Podobnie, jak spermiarzy.
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec:

Ja #!$%@?ę


oboż#!$%@?

No to chyba musiałabyś polecieć z nim w ślimaka, bo z daleka można napluć w ryj, nie do ryja.


wystarczy, ze otworzy buzie, żeby nazwać mnie witaminką

Przed "to" powinien stać przecinek.


możliwe, nie jestem humanistką, popełniam błędy
  • Odpowiedz
@slepauliczka: tą różową z tindera co spotkać się w restauracji pod Wawelem trzeba było tak zrobić, jeszcze żeby nie marzła na zewnątrz powiedzieć żeby sobie zamówiła winko i czekała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz