Wpis z mikrobloga

Dzisiaj krótko, bo ten tydzień był lekki, w poniedziałek/wtorek celowo nie robiłem 1RM aby zrobić "deload", w czwartek już robiłem normalny trening upper, no i dzisiaj lower... ale siły mnie rozpierały i musiałem coś pocisnąć :D

Jak to w piątek najpierw wiele serii box squats, a potem jakiś ciąg, dzisiaj Rack pull sztanga podwyższona o 21cm czyli przy mojej budowie, sztanga zdecydowanie pod kolanem, miałobyć kilka porządnych, średnio ciężkich trójek tak z umiarem, ale stwierdziłem że dowalę do 300kg i walnę amrap a CO! Jakoś rozładować się trzeba. I jak widać w ostatnim powtórzeniu już mnnie zaczęło odłączać... a tak naprawdę to podłączyło do linii wysokiego napięcia i potrzepało :P Ale dopiero po tym poczułem że "O coś poćwiczyłem" :D

W każdym razie teraz weekend przerwy, tylko cardio i regeneracja, i od nowego tygodnia znowu OGIEŃ i 1RM :D. Czuję się bardzo dobrze i wszystko idzie we właściwym kierunku.

Odpowiedni plan to naprawdę niesamowicie ważna rzecz, na wyższych poziomach zaawansowania, oczywiście odpowiedni dla danego osobnika, bo to co działa na mnie, drugiego może zniszczyć... Ja sam nie wyobrażam sobie ćwiczyć w inny sposób, katować podstawowe boje, nie robić ciągle 1RM, jak tylko o tym myślę to mi się żyć odechciewa, NUDYYYYYY... W końcu żeby coś osiągnąć trzeba wytrwać te 10-15lat, a jak wytrwać jeżeli trening nie sprawia frajdy?! Nie da się.

#silownia #strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Dzisiaj krótko, bo ten tydzień był lekki, w poniedziałek/wtorek celowo ...
  • 76
@IntruderXXL: kiedy w Twoim planie treningowym wypadają podstawowe boje (mc, bp, siad)? Bo na razie jak czytałem Twoje wpisy to chyba zwykle robisz jakieś wariacje tych bojów.
Taki wrak a podnosi podobne ciężary ważąc 60kg i w przeciwieństwie do ciebie jest w stanie się podciągnąć xD


@Darksed: Chłopie ty dalej nie rozumiesz... Jesteś już wrakiem, masz historię kontuzji, wiele już swoich wyników nie poprawisz, do tego ile już jesteś na bombie 4 czy 5 lat ? Jakoś tak pisałeś... Bez bomby byś pewnie nie istniał.

I TY PORÓWNUJESZ SIĘ DO NATURALA?! KTÓRY 5LAT TEMU ZACZĄŁ ĆWICZYĆ KONKRETNIE!? KTÓRY
Ale wiesz że to wszystko to tylko twoja chora wyobraźnia? XD


@Darksed: Co jest moją wyobraźnią?

To że zrobiłem siad 355kg?
To że wycisnąłem 220kg?
To że w martwym podniosem 330kg?

To że nigdy nie brałem żadnego koksu, ph, sarmów, absolutnie nic? Ani teraz ani 5 lat temu, 10 lat temu, czy kiedykolwiek?

To że mnie nic nie boli?
To że nigdy nie miałem żadnej kontuzji?
To że nawet ANI RAZU
Kiedy to było? Ponad rok temu? No super progres, świetny plan treningowy xD Masz takie samo tempo progresu jak "wrak" którym mnie nazwałeś.

Czyli sam nie progresujesz a innych wyzywasz od wraków bo nie mają progresu? Hmmm... No to co się stało byczku? Wypalony? Za dużo ognia? XD


@Darksed: O czym ty gadasz? Znowu nie rozumiesz... JA JESTEM NATURALEM.

Te wyniki są tak ogromne jak na naturala że 99,9% nie chce