Wpis z mikrobloga

Dzisiaj krótko, bo ten tydzień był lekki, w poniedziałek/wtorek celowo nie robiłem 1RM aby zrobić "deload", w czwartek już robiłem normalny trening upper, no i dzisiaj lower... ale siły mnie rozpierały i musiałem coś pocisnąć :D

Jak to w piątek najpierw wiele serii box squats, a potem jakiś ciąg, dzisiaj Rack pull sztanga podwyższona o 21cm czyli przy mojej budowie, sztanga zdecydowanie pod kolanem, miałobyć kilka porządnych, średnio ciężkich trójek tak z umiarem, ale stwierdziłem że dowalę do 300kg i walnę amrap a CO! Jakoś rozładować się trzeba. I jak widać w ostatnim powtórzeniu już mnnie zaczęło odłączać... a tak naprawdę to podłączyło do linii wysokiego napięcia i potrzepało :P Ale dopiero po tym poczułem że "O coś poćwiczyłem" :D

W każdym razie teraz weekend przerwy, tylko cardio i regeneracja, i od nowego tygodnia znowu OGIEŃ i 1RM :D. Czuję się bardzo dobrze i wszystko idzie we właściwym kierunku.

Odpowiedni plan to naprawdę niesamowicie ważna rzecz, na wyższych poziomach zaawansowania, oczywiście odpowiedni dla danego osobnika, bo to co działa na mnie, drugiego może zniszczyć... Ja sam nie wyobrażam sobie ćwiczyć w inny sposób, katować podstawowe boje, nie robić ciągle 1RM, jak tylko o tym myślę to mi się żyć odechciewa, NUDYYYYYY... W końcu żeby coś osiągnąć trzeba wytrwać te 10-15lat, a jak wytrwać jeżeli trening nie sprawia frajdy?! Nie da się.

#silownia #strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Dzisiaj krótko, bo ten tydzień był lekki, w poniedziałek/wtorek celowo ...
  • 76
Piękny przykład progresu naturala, stały i równomierny. Zmniejszyłeś bombę kłamczuszku to i progres spowolnił xD


@Darksed: A dopiero co napisałem...

Ja wiem że ty patrzysz przez swój pryzmat i nawet sobie tego wyobrazić nie możesz, ale taka jest rzeczywistość.


Sam sposób w jaki trenuje wykracza poza twoje granice rozumienia.

Siedzę tu kilka lat... i nie zamierzam się stąd zwijać.... POCZEKAJ.... Przecież sam na tą bombę zamierzam wejść, i wtedy od razu
Dawaj, czekam na te 1200kg w totalu, póki co jest piękne 0 i #!$%@? ego. Jeżeli ci się uda to z przyjemnością ci pogratuluję i przeproszę ale póki co to według mnie #!$%@? i się podbudowujesz na forum.


@Darksed: Aaa czyli najpierw będziesz mnie atakował i pluł mi w twarz, a potem jak już nie będzie żadnego ale będziesz zbijał piątkę i klepał po plecach?.... znam określenie na takich ludzi, CHORĄGIEWKA!
@IntruderXXL: Przy naprawdę całej sympatii do Ciebie, Twoich wpisów, metod treningowych i całej otoczki z Tobą związanej, nikt kto ćwiczył dłużej niż rok nie jest w stanie uwierzyć w to, że nie jesteś na bombie. Pokazałem Twój profil naprawdę #!$%@? dzikom N siłowni, Twoje filmiki, goście naprawdę targaja złom kupę lat i nie są z pierwszej lapanki, tam cała tablica mendelejewa płynie w żyłach i jak im powiedziałem, że uważasz się
Pokazałem Twój profil naprawdę #!$%@? dzikom N siłowni, Twoje filmiki, goście naprawdę targaja złom kupę lat i nie są z pierwszej lapanki, tam cała tablica mendelejewa płynie w żyłach i jak im powiedziałem, że uważasz się za naturala to jeden tylko wywrocil oczami i skomentował że mnie chyba #!$%@?ło, drugi tylko #!$%@? uśmiech w kształcie nike i skwitowal że te ciezarki to masz chyba z gumy i jak tam jest tyle kg
@IntruderXXL: Szerszy może nie jesteś, ale napewno silniejszy, sam nie widziałem na żywo nikogo z takim totslem jaki masz Ty. Wiem o co Ci chodzi, tyle że tak naprawdę mało kto Ci uwierzy nawet jak wejdziesz na koks, a teraz nic nie bierzesz bo Ci powiedzą że jesteś po prostu na grubszej bombie np. Ja po prostu jak inni czekam na Twój występ w zawodach bo sam osobiście #!$%@? wbijam co
Szerszy może nie jesteś, ale napewno silniejszy, sam nie widziałem na żywo nikogo z takim totslem jaki masz Ty


@szyryfyry1: No ot musisz mieć szerokich kumpli :) Bo ja prawie 170cm w obwodzie barków mam :P Więc naprawdę małooo kto w barach jest szerszy.

co kto bierze i czy wgl, liczy się kto w tej zabawie jest najsilniejszy, ale byłoby to coś gdyby to co piszesz okazało się prawda.


Dokładnie, sam
@IntruderXXL: a zakładasz możliwość, że wbijają na bombę w momencie zrobienia 100% swojwgo tenjłu siłowego - to progres sterydowy ie bedzie tak duzy jal wsrod innych?
Inni biora koks szybko jak sam piszesz i p trzech miesiacach dokladaja po 120 kg w totalu itp alenu Ciebie nie musi tak byc, ten provres moze byc maly ze wzgledu na Twoje zaawansowanie?
a zakładasz możliwość, że wbijają na bombę w momencie zrobienia 100% swojwgo tenjłu siłowego - to progres sterydowy ie bedzie tak duzy jal wsrod innych?

Inni biora koks szybko jak sam piszesz i p trzech miesiacach dokladaja po 120 kg w totalu itp alenu Ciebie nie musi tak byc, ten provres moze byc maly ze wzgledu na Twoje zaawansowanie?


@In_thrust_we_trust: Wszystko wskazuje na to że jest przeciwnie :) Wchodząc na wysokim