Wpis z mikrobloga

Dzisiaj krótko, bo ten tydzień był lekki, w poniedziałek/wtorek celowo nie robiłem 1RM aby zrobić "deload", w czwartek już robiłem normalny trening upper, no i dzisiaj lower... ale siły mnie rozpierały i musiałem coś pocisnąć :D

Jak to w piątek najpierw wiele serii box squats, a potem jakiś ciąg, dzisiaj Rack pull sztanga podwyższona o 21cm czyli przy mojej budowie, sztanga zdecydowanie pod kolanem, miałobyć kilka porządnych, średnio ciężkich trójek tak z umiarem, ale stwierdziłem że dowalę do 300kg i walnę amrap a CO! Jakoś rozładować się trzeba. I jak widać w ostatnim powtórzeniu już mnnie zaczęło odłączać... a tak naprawdę to podłączyło do linii wysokiego napięcia i potrzepało :P Ale dopiero po tym poczułem że "O coś poćwiczyłem" :D

W każdym razie teraz weekend przerwy, tylko cardio i regeneracja, i od nowego tygodnia znowu OGIEŃ i 1RM :D. Czuję się bardzo dobrze i wszystko idzie we właściwym kierunku.

Odpowiedni plan to naprawdę niesamowicie ważna rzecz, na wyższych poziomach zaawansowania, oczywiście odpowiedni dla danego osobnika, bo to co działa na mnie, drugiego może zniszczyć... Ja sam nie wyobrażam sobie ćwiczyć w inny sposób, katować podstawowe boje, nie robić ciągle 1RM, jak tylko o tym myślę to mi się żyć odechciewa, NUDYYYYYY... W końcu żeby coś osiągnąć trzeba wytrwać te 10-15lat, a jak wytrwać jeżeli trening nie sprawia frajdy?! Nie da się.

#silownia #strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Dzisiaj krótko, bo ten tydzień był lekki, w poniedziałek/wtorek celowo ...
  • 76
@IntruderXXL: @Darksed

I też co ciekawe, chciałem tylko pisać, nie miałem w planach wrzucać żadnych filmików, ale zostałem o to poproszony raz drugi trzeci, a że jako sam nagrywałem wszystko dla siebie do analizy, stwierdizłem że mogę coś czasem wrzucić...


I jesteś tak bardzo zaangażowany w tę społeczność bo chciałeś "tylko pogadać", nagrywasz te wszystkie filmiki i piszesz posty, poświęcasz czas, ale nie dajesz żadnego dowodu na nic co zajęłoby kilka
I jesteś tak bardzo zaangażowany w tę społeczność bo chciałeś "tylko pogadać",


@snickersfgh: Prawdziwa pasja mówi coś to Panu? Skąd wziąłeś się ten cały OGIEŃ i cały mój sposób opisywania treningów? Właśnie z PASJI z tego ile to mi frajdy sprawia i jakim przeżyciem jest dla mnie każdy trening :)
Niestety nie mogę trenować cały czas, (chociaż pomimo bycia naturalem próbowałem nawet 10jednostek treningowych tygodniowo), dlatego cieszę się z namiastki treningu,
@IntruderXXL:

Prawdziwa pasja mówi coś to Panu?


Więcej niż tobie. Jakbyś to robił tylko z "pasji", to już dawno byś udowodnił swoje wyniki, by dać dowód, do czego można dojść twoimi metodami. To by sprawiło, że ludzie którzy tą pasję podzielają mieliby dodatkową inspirację, a być może nawet przyciągnąłbyś kilku nowicjuszy więcej do tego sportu. A przez takich fake'ów jak ty sport na pewno nie zyska, a być może straci. Powtórzę:
@snickersfgh: nie żeby coś ale ja mogę nagrać jak mam 130 kg wagi własne a za 10 sekund filmu 70 kg bez żadnych cięć xD. Przecież to można zrobić kabaret. Nie rozumiem jakby coś to miało udowodnić i nie ma sensu tego wymagać od kogoś, mi też kazano ważyć talerze i tego nie zrobiłem, bo stwierdziłem, ze to głupota, która nic nie udowadnia
@Darksed: Nie rozumiem czemu tak sie rzucasz. Napisales jak kompletny dzban ze wazysz 60kg, ludzie chca zebys doprecyzywal co #!$%@? z tym wpisem a ty cwaniakujesz. LOL XD
@IntruderXXL: Co do Intrudera to pomine kwestie tego czy jest naturalny czy tez nie, bo tego nie wiem. Nawet jezeli takie wyniki kreci na bombie to i tak to jest cos, jezeli jako natural no to #!$%@? kosmos. Tak jak Intruder pisal
I powtórzę ponownie kolejną rzecz, udowodnienie zajęło by ci kilka minut zważenia przed kamerką talerzy po jakimś lifcie. Jeżeli tego nigdy nie zrobiłeś to znaczy że kłamiesz.


@snickersfgh: Ech to ty nic nie rozumiesz... A ja zrozumiałem to już dosyć długi czas temu...

Gówno warte sa takie weryfikacje, i jedyna weryfikacja to zawody. Które mam w planie zrobić, ale w swoim czasie, nie za lat pięć czy dziesięć... ale jeszcze nie
@Darksed: A co mnie to obchodzi co myslales? To mam brac pod uwage wszystkie mozliwe bledy logiczne/gramatyczne jakie mogles stworzyc podczas swojej wypowiedzi, zastanowic sie 2137 razy zanim ten post napisze i dopiero wtedy moglbym do jasnie oswieconego koksa napisac? XDDDDDDDDDD
@Mastah1: nie obchodzi mnie jego twarz, chodzi tylko o to, że ta jego anonimowość to kolejna cegiełka do tego całego cyrku, ewentualnie pokazując twarz mógłby zostać zdemaskowany przez ludzi co go znają bądź z nim trenowali. Przeczytałeś w ogóle mojego posta?

@Kasahara: Nie rób #!$%@? z logiki. Wiadomo że się dociskasz do podłoża. Takiej sztuczki nie powtórzysz z talerzem po prostu położonym na wagę. Oczywiście można zawsze powiedzieć, że wagę
@snickersfgh:

Jak nie powtórzę z talerzem? Wystarczy magnez albo po prostu inne talerze filmu niż te, które są na siłowni xD wystarczy zrobić cięcie sposobów setki i nawet by się nikt nie skapnął.