Wpis z mikrobloga

nieno już od pierwszej sekundy wiedziałem co sie #!$%@?


@Krachu: Zawsze jak ktoś wrzuca film do internetu, to wiadomo że coś się #!$%@? i w związku z tym zazwyczaj łatwo zgadnąć co.
Dlatego oglądając filmy z dashcamów można dojść do wniosku że przecież 90% tematów łatwo było przewidzieć.

Gorzej jednak w rzeczywistości gdy takie numery dzieją się raz na tysiące godzin jazdy podczas których nic się nie dzieje.
Kamerkę miałem zapiętą na klatce piersiowej, więc nie oddaje ona ruchów głowy na co zwracałem uwagę. Myślę, że jednak w porę zacząłem hamować i później kłaść rower. Gdybym wjechał totalnie na pewniaka pewnie doszłoby do lekkiej kolizji.
@Zbychoo: @mcnight95: Panowie, przeczytajvie i doedukujcie sie, nie bez powodu jest nazwana ograniczonego zaufania

Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze mają prawo liczyć, że inni uczestnicy tego ruchu przestrzegają przepisów ruchu drogowego, chyba że okoliczności wskazują na możliwość odmiennego ich zachowania


chyba że okoliczności wskazują na możliwość odmiennego ich zachowania
Przeczytajcie raz jeszcze: chyba że okoliczności wskazują na możliwość odmiennego ich zachowania
Pozdrawiam.