Wpis z mikrobloga

Ci pracodawcy to z chu... Spadli chyba. Przez koronawirusa straciłem pracę na magazynie. Od miesiąca dzwonię i wysyłam CV. Powiedzcie mi oszołomy kogo wy szukacie do pracy? Mam 30lat.Mam 10lat doświadczenia w pracy na magazynie, tyle samo lat doświadczenia w operowaniu wózkami, mam uprawnienia udt, wyższe wykształcenie. Widzę ogłoszenie, dzwonię to nie odbierają albo mówią żeby wysłać CV.oczywiscie nikt się nie odzywa. Po miesiącu pojawia się znowu takie same ogłoszenie że szukają magazyniera. Te ogłoszenia to są walki, żeby wyłudzić dane, czy co? Czy może wymaganie na magazyn macie takie że potrzebujecie 20letniego pracownika z40letnim stażem pracy, który będzie dopłacał za możliwość pracy. Jest mi przykro że we własnym kraju nie mogę znaleźć najprostszej pracy.
  • 376
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Krrakowianin1906: zatrudni się łebków po 19-20 lat, zadowolą się oni mniejsza wypłata bo nie ma podatku. To ich pierwsza praca więc jak się nauczą, że jest zapieprz to będą robić do utraty tchu.Do tego łebek nie zna się na kodeksie, wciśnie mu się nadgodziny za frajer, ma krótszy urlop wiec same zalety ( ͡º ͜ʖ͡º)Jak się zbuntuje powtorzyc wcześniejsze punkty. A tak starszy chłop, to ma
@Krrakowianin1906: Tak jak ktoś tutaj wcześniej napisał, przez taki czas pracy nie awansować, a ponadto zostać zwolnionym z powodu koronawirusa, mimo że dzięki covidowi logistyka rozwija się jak nigdy wcześniej, to musi być jakieś drugie dno tej historii, a nie tylko źli pracodawcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krrakowianin1906:
No to idz do jakiegokolwiek banku do sprzedazy. W bankach biora bez studiow i doswiadczenia etc. (no chociaz lepiej by bylo 24 lata niz 30 :D). Rok porobisz, to jak sie jakkolwiek nadajesz to z prowizja i na luzie 5-6 kola mozna wyciagnac. No ale pracy w sprzedazy nikomu nie polecam na dluzsza mete, chbya ze faktycznie sie urodzil do tego, by nawijac makaron na uszy.
Nie wiem, w miescie
Po miesiącu pojawia się znowu takie same ogłoszenie że szukają magazyniera. Te ogłoszenia to są walki, żeby wyłudzić dane, czy co?


@Krrakowianin1906: to jest dlatego, że panie z HR udają że coś robią, czyli dają ogłoszenia, zapraszają ludzi na rozmowy, przeglądają CV potem udają, że kandydaci się nie nadają i od nowa to samo, bo jakby tak odrazu kogoś zatrudniły, to potem nie miały by co robić w pracy i mógłby
@Krrakowianin1906 w jakim mieście szukasz pracy?

Po firmie w której ja pracuję od kilku lat widzę, że często ogłoszenia nie są zdejmowane z portali. Dwa lata temu na magazynie u mnie pracowało 20os na zmianie. Dzisiaj już prawie 50. Ogłoszenie o pracę jest cały czas, ale nie zawsze trafi się w "okienko" kiedy jest zatrudnianie.
@eragonn14: w Krakowie. Rozumiem koronawirus itd. Ale jak 3lata temu zmieniałem pracę wysłałem 3cv, wszyscy 3 się odezwali. Obecnie wysłałem pewnie z 25xv na różne oferty pracy. Począwszy od magazynier, przez specjalistę da gospodarki magazynowej po kierownika magazynu. Nie odezwał.sie nikt a za 2 tygodnie ponownie wstawiają te same ogloszenia