Wpis z mikrobloga

Ci pracodawcy to z chu... Spadli chyba. Przez koronawirusa straciłem pracę na magazynie. Od miesiąca dzwonię i wysyłam CV. Powiedzcie mi oszołomy kogo wy szukacie do pracy? Mam 30lat.Mam 10lat doświadczenia w pracy na magazynie, tyle samo lat doświadczenia w operowaniu wózkami, mam uprawnienia udt, wyższe wykształcenie. Widzę ogłoszenie, dzwonię to nie odbierają albo mówią żeby wysłać CV.oczywiscie nikt się nie odzywa. Po miesiącu pojawia się znowu takie same ogłoszenie że szukają magazyniera. Te ogłoszenia to są walki, żeby wyłudzić dane, czy co? Czy może wymaganie na magazyn macie takie że potrzebujecie 20letniego pracownika z40letnim stażem pracy, który będzie dopłacał za możliwość pracy. Jest mi przykro że we własnym kraju nie mogę znaleźć najprostszej pracy.
  • 376
@Krrakowianin1906 ja pomyślałem o zmianie pracy i sam rekruter mnie znalazł na LinkedIn, branża IT, chociaż mam studia z turystyki. Oczywiście lepsze warunki niż teraz i hajsik wiadomo. Moja różowa miała tak samo jak ty, 3msc wysyłala, dzwoniła, ogłoszenia znikały i za 2tyg to samo. Aż w końcu udało jej się wbić w korpo. W dużym mieście szukasz?
Ale gardzę tymi magazynierami, sprzetaczkami, kierowcami i wieloma innymi. Jak można w 2021 roku nie zarabiać przynajmniej 20k


@Krrakowianin1906: Ty no ale to jest myśl. Zlikwidować ustawą posady kierowców, sprzątaczek itd. i nakazać pozatrudniać wszystkich jako prezesów. Pensja 20k, służbowe auto. Polska wstaje z kolan!

#!$%@?, że ja na to wcześniej nie wpadłem.
Mmmkurla - > Ale gardzę tymi magazynierami, sprzetaczkami, kierowcami i wieloma innym...

źródło: comment_16104461511e0PHe7k1gOCMWFpLXfIvJ.jpg

Pobierz
@iMarek22: No takie życie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Różne rzeczy ludzie dają na reklamacje, a niestety maja tam procedury różne na różne przedmioty. Ta sytuacja z majtkami, to sytuacja znajomego, który trafił na tamten dział, od razu poprosił o zmianę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krrakowianin1906: odpowiadając na pytania - tak, a o co chodzi? Pan by pewnie jeszcze PINIONRZGI CHCIAŁ ZARABIAĆ?
Nie no, smutłem, ale niestety p0lski rynek pracy wciąż bywa miejscami tak #!$%@?, że raka idzie dostać od samej świadomości, że istnieją ludzie dla których takie coś, co robią, jest normalne.
@Krrakowianin1906: podpytam się na jakich portalach szukasz? Jak nadal chcesz szukać do pracy na magazynie to polecam tez powysyłać cv nie na oferty a do konkretnych agencji zatrudnienia, bo często firmy im opłacają zatrudnianie osób na takich stanowiskach.
Co do stanowiska kierownika to tutaj musiałbyś sie dobrze przygotowac do ściemniania - poopowiadac o tym że w projektach na studiach zawsze byłeś liderem, jak rozwiązywałes konflikty, jak motywowałes zespół, że pełniłeś w