Wpis z mikrobloga

Ci pracodawcy to z chu... Spadli chyba. Przez koronawirusa straciłem pracę na magazynie. Od miesiąca dzwonię i wysyłam CV. Powiedzcie mi oszołomy kogo wy szukacie do pracy? Mam 30lat.Mam 10lat doświadczenia w pracy na magazynie, tyle samo lat doświadczenia w operowaniu wózkami, mam uprawnienia udt, wyższe wykształcenie. Widzę ogłoszenie, dzwonię to nie odbierają albo mówią żeby wysłać CV.oczywiscie nikt się nie odzywa. Po miesiącu pojawia się znowu takie same ogłoszenie że szukają magazyniera. Te ogłoszenia to są walki, żeby wyłudzić dane, czy co? Czy może wymaganie na magazyn macie takie że potrzebujecie 20letniego pracownika z40letnim stażem pracy, który będzie dopłacał za możliwość pracy. Jest mi przykro że we własnym kraju nie mogę znaleźć najprostszej pracy.
  • 376
@Krrakowianin1906: Nie odzywają się bo jak widzą 10 lat doświadczenia na magazynie to już wiedzą, że nie zgodzisz się na minimalną

Nie obraz się stary ale pracujesz pół życia w robocie która raczej powinna być przejściowa albo, żeby dorobić sobie za granicą. Na twoim miejscu serio myślałbym o przekwalifikowaniu bo ta robota raczej nie da ci spokojnego życia do emerytury - nie myślałeś chociaż o zostaniu kierownikiem magazynu skoro masz wyższe?