Wpis z mikrobloga

Ci pracodawcy to z chu... Spadli chyba. Przez koronawirusa straciłem pracę na magazynie. Od miesiąca dzwonię i wysyłam CV. Powiedzcie mi oszołomy kogo wy szukacie do pracy? Mam 30lat.Mam 10lat doświadczenia w pracy na magazynie, tyle samo lat doświadczenia w operowaniu wózkami, mam uprawnienia udt, wyższe wykształcenie. Widzę ogłoszenie, dzwonię to nie odbierają albo mówią żeby wysłać CV.oczywiscie nikt się nie odzywa. Po miesiącu pojawia się znowu takie same ogłoszenie że szukają magazyniera. Te ogłoszenia to są walki, żeby wyłudzić dane, czy co? Czy może wymaganie na magazyn macie takie że potrzebujecie 20letniego pracownika z40letnim stażem pracy, który będzie dopłacał za możliwość pracy. Jest mi przykro że we własnym kraju nie mogę znaleźć najprostszej pracy.
  • 376
@Krrakowianin1906: tak jak ktoś wyżej pisał, z tym doświadczeniem uderzaj też na kierownika, dopisz w CV, że zarządzałeś małym magazynem i miałeś pare ludzi. Opisz pracę swojego kiero z wcześniejszej roboty. I tak pewnie nikt tego nie sprawdzi. Jakieś tam pojęcie z tego co czytam już masz więc z tym doświadczeniem ogarniesz.
Z tym, że pierwsze 2-3 rozmowy, które pójdziesz potraktuj treningowo, zobacz jakie pytania zadają, a potem doszkol się z
@Krrakowianin1906: Nie sądzę że na magazynie nie chcą ciebie z 10 lat expa, bo myślą, że będziesz chciał stawkę z kosmosu, bo takie coś weryfikuje się poprzez rozmowę rekrutacyjną, ale mam inną teorię.

Te ogłoszenia to tak naprawdę ogłoszenia widmo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już wyjaśniam. Urzędnicy w swojej wspaniałomyślności wymyślili sobie kiedyś, że jak pracodawca chce zatrudnić kogoś z zagranicy, to musi najpierw dać ogłoszenie że
@Aryo: Raczej wątpię, nie ma na co dmuchać, to tylko formalność. Nie spotkałam się od wielu już lat na pracownika przydzielonego przez urząd pracy. Dlatego od razu z ogłoszeniem wysyła się ten wniosek o zaświadczenie wojewody. Zawsze dostaje z automatu odpowiedz
@Krrakowianin1906: #!$%@? normalnie na lidera magazynu. U mnie w firmie chłopaki na przyjęciu pełnią obowiązki lidera, a normalnie cisną na wózkach itp. Z nadgodzinami i sobotami, wyciągają pewnie więcej ode mnie. Główa do góry, na pewno coś ogarniesz.
Mam 10lat doświadczenia w pracy na magazynie, tyle samo lat doświadczenia w operowaniu wózkami, mam uprawnienia udt, wyższe wykształcenie.


@Krrakowianin1906: jesteś za drogi pewnie. Wezmą studenta albo kogoś bez doświadczenia na przyczuczenie za 18,30-20zł brutto. Wysyłaj CV do skutku, ktoś z rekrutacji w końcu ogarnie, że jesteś zdesperowany ;D