Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko195
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

261

Gęsty dym nad Metropolią. Płonie hala w Siemianowicach Śląskich

Gęsty dym nad Metropolią. Płonie hala w Siemianowicach Śląskich

Dzisiaj po południu doszło do poważnego pożaru hali produkcyjno-magazynowej w Siemianowicach Śląskich, co spowodowało ogromne kłęby czarnego dymu widoczne z wielu kilometrów, również z Katowic.

ZobaczLink
ZobaczLink
z
wmetropolii.pl
dodany: 14.07.2025, 17:20:49
  • #
    pozar
  • #
    strazpozarna
  • #
    slask
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    bezpieczenstwowprzemysle
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Rok temu, w maju, w Siemianowicach płonęło inne składowisko odpadów
SpasticInk
z dziennikzachodni.pl
  • 0

Komentarze (71)

najlepsze

saggitarius_a
saggitarius_a
15.07.2025, 13:31:55 via Wykop
  • 101
Coś podejrzanie dużo tych pożarów fabryk i innych dużych obiektów ostatnio ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bakteria_marksizmu
bakteria_marksizmu
15.07.2025, 15:03:18 via Wypiek
  • 6
@saggitarius_a akurat sezon jest
  • Odpowiedz
karkun
karkun
karkun
15.07.2025, 18:44:12 via Wykop
  • 16
@WybuchowyCzajnik: z tego roku:
* 25 czerwca 2025 - pożar hali produkcyjnej w Polkowicach
* 24 maja 2025 - pożar dwóch hal magazynowych w Kawęczynie
* 10 maja 2025 - pożar hali magazynowej zakładów mięsnych w Sosnowcu
* 8 lutego 2025 - pożar fabryki w Górzykowie koło Cigacic
* 5 stycznia 2025 - pożar w zakładzie produkującym opakowania kartonowe w Bydgoszczy
* 5 lutego 2025 - ogromny pożar zabytkowej hali
  • Odpowiedz
dziacha
dziacha
dziacha
14.07.2025, 18:09:49 via Wykop
  • 47
Mam nadzieję, że zapłacą za emisję co2 oraz zanieczyszczeń do atmosfery stosowny podatek.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Charles96
Charles96
15.07.2025, 15:08:07 via Wykop
  • 0
@KomentarzDnia: oczywiście że tak
  • Odpowiedz
EricCartman96
EricCartman96
15.07.2025, 15:10:26 via Wykop
  • 2
@KomentarzDnia: ( ͡º ͜ʖ͡º) dobre.
  • Odpowiedz
milo1000
milo1000
14.07.2025, 21:11:39 via Wykop
  • 35
Trudno żeby nie było widać z Katowic, skoro Chemiczna jest na granicy między Katowicami a Siemianowicami.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

miszczu90
miszczu90
15.07.2025, 16:05:42 via Wykop
  • 9
@milo1000: w sumie dym mógłby być tak gęsty, że nie byłoby widać.
  • Odpowiedz
EricCartman96
EricCartman96
15.07.2025, 15:11:17 via Wykop
  • 28
kedyś płonęły wysypiska a teraz płoną hale. Służby w formie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Smolki06
Smolki06
15.07.2025, 15:25:26 via Android
  • 12
@EricCartman96 białoruskie albo ruskie służby w formie, ale za to nasze służby klasyka, czyli bez formy...
  • Odpowiedz
koa-moa
koa-moa
koa-moa
15.07.2025, 20:57:46 via Android
  • 3
@Smolki06 lub ukraińskie...
  • Odpowiedz
Mroczny_Mag_Mroku
Mroczny_Mag_Mroku
15.07.2025, 16:59:19 via Wykop
  • 16
Spokojnie, teraz już nie trzeba dociekać czy ktoś nie dopełnił obowiązków, by rozwijać sprawne państwo i służby. Wystarczy powiedzieć, że to podpalacze Putina.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SpasticInk
SpasticInk
15.07.2025, 22:01:31 via Android
  • 3
@Pawel993 z tego co czytałem, to ten obiekt w Siemianowicach miał to składowisko zlikwidować i tam się o te odpady sprawa od kilku lat toczyła, gdy mieli nakaz to zlikwidować to nagle magicznie dostało samozapłonu i spłonęło, tak się tanio pozbywa odpadów.
  • Odpowiedz
ChadBezWad
ChadBezWad
ChadBezWad
16.07.2025, 07:45:37 via Wykop
  • 0
@SpasticInk: Lepszego czasu na to nie było, widać nawet po tym wpisie. Społeczeństwo już zakwalifikowało nie zastanawiając się nawet co komu dałoby podpalanie tego rodzaju obiektów
  • Odpowiedz
Shadowmoses33
Shadowmoses33
15.07.2025, 08:02:36 via Wykop
  • 15
gdzie są teraz te eko k--------a aktywiszcza ? mają stać tam i chronić niebo przed dymem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
15.07.2025, 15:30:29 via Wykop
  • -7
@Shadowmoses33: Widzę że główna na wykopku bije kolejne rekordy głębokości szamba którym się stała
  • Odpowiedz
Zarbo
Zarbo
15.07.2025, 07:03:36 via Wykop
  • 11
W zeszłym roku 10 maja w Siemianowicach płonęło składowisko odpadów chemicznych
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rambo122
rambo122
rambo122
15.07.2025, 18:17:09 via Android
  • 2
@Zarbo U nas co roku coś płonie. To taka tradycja. Człowiek się już nie dziwi, tylko sprawdza jak wiatr wieje.
  • Odpowiedz
sj410
sj410
16.07.2025, 07:52:52 via Wykop
  • 2
@Zarbo: Dwa, czy trzy lata temu też, całkiem niedaleko tej hali.
  • Odpowiedz
Charles96
Charles96
15.07.2025, 15:07:54 via Wykop
  • 3
Na pewno Rosjanie. Na 1000 procent Mykoła
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

K.....a
K.....a
konto usunięte 15.07.2025, 15:47:17 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

sylwke3100
sylwke3100
15.07.2025, 16:30:23 via Android
  • 3
@Charles96 Akurat widziałem wstępną przyczynę (którą chyba sami pracownicy firmy podawali) że coś się z-----o czy był błąd przy cięciu laserem i tak się pożar zaczął. A tam chyba się zajmują obróbką PCV.
  • Odpowiedz
moderacja_spadnie_z_rowerka
moderacja_spadnie_z_rowerka
15.07.2025, 18:45:07 via Wykop
  • 2
Późno w tym roku sezon się zaczął.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TheFaith69
TheFaith69
16.07.2025, 09:47:19 via Wykop
  • 1
Ależ było by pięknie gdyby się okazało, że to przybysze inżyniery palą te firmy. Firma chciała przyciąć na kosztach zatrudnienia to dostała to na co zasłużyła.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2374
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
1962
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1775
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1723
Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA
Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA
1676
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #strazpozarna
  • #wydarzenia
  • #polska
  • #warszawa
  • #usa
  • #zabki
  • #wypadek
  • #ekologia
  • #ciekawostki
  • #bezpieczenstwo
  • #marywilska
  • #samochody
  • #marywilska44
  • #wiadomosci
  • #swiat

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking