Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco: zastanów się ile krzywdy wyrządziły okładki promujące zbyt szczupłe, wyretuszowane do granic możliwości kobiety, musiałbyś być kobietą żeby zrozumieć jak krzywdzące jest postrzeganie kobiet tylko przez pryzmat wyglądu, ile kobiet stoi przed dylematem dobre zdrowie i samopoczucie a rozmiar preferowany przez mężczyzn, promowany przez prasę i media jako jedyny właściwy.
  • Odpowiedz
@oszty: a ile wywołają takie okładki które będą mówić że bycie otyłą osobą jest okej?
Gdy taka kobieta umrze mlodo na cukrzyce, dostanie zawału albo nie będzie mogła urodzić dziecka? Bo cosmopolitan wmówi jej, że otyłość jest dobra.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: ta okładka z 1977 roku to musi być fake. Wymaga więcej "attention span" niż ma przeciętny obecny człowiek (przepraszam, nie znam polskiego określenia). Gdyby wrzucić takie coś na instagram czy facebook to przeciez nikt tego by nie czytał tylko przewinął momentalnie.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Jesteś żałosny, oceniasz osobę którą nie znasz. Nikt z dnia na dzień nie schudnie. Poza tym każdy ma inną przemianę materii i nie zawsze da się schudnąć. Kojarzysz tego kolegę co je kebaby, pizze, frytki a jest chudy jak palec? Ja znam sporo takich osób, jak i mające problemy z hormonami grubsze dziewczyny. Świat nie jest biało czarny. Prezentujesz prostackie myślenie - ktoś jest gruby to ciągle je i
  • Odpowiedz
Dobra ale teraz opowiem o sobie. Wysportowany w miare gosciu waga na osi 120kg/187cm i 22 lat (pol roku temu). Biegi 5km okolo 25 min, wyniki silowe tez spoko, treningi SW i zawody. Ale jednak kazdy rozsadny czlowiek postapilby jak ja czyli schudnal. A po co ? Dla serducha, stawow itd. I co, ze jestem mlody i nic mnie nie boli na salce rzucam ludzmi jak jestem spasiony i moim zdaniem niezdrowy.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco serio stary, czemu #bekazlewactwa? Co to ma w ogóle wspólnego z lewicą? Tylko nie mów, że lewactwo promuje otyłość, chyba że jesteś w stanie wrzuci jakiś przykład. Bo sam przecież napisales, że gazetka przedstawia otyłość w niepejoratywny sposób dlatego, żeby otyli odbiorcy chętniej ją kupowali, ergo - to wszystko przez kapitalizm ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę mam ból dupy, bo jestem lewakiem (światopoglądowym,
  • Odpowiedz