Wpis z mikrobloga

Zresztą gazetka nic nie musi pisać, żeby zobaczyć, że w kwestii otyłości w społeczeństwie jest coś nie tak. Wyzywanie, poniżanie i obrażanie otyłych osób


@NonOmnisMoriar: A czy to możliwe, że prawdą jest zarówno to, że osoby otyłe są często okrutnie wyśmiewane, jak i to że otyłość jest niezdrowa a udawanie, że da się być zawsze otyłym i jednocześnie szczęśliwym i pewnym siebie człowiekiem jest po prostu szkodliwym kłastwem?

+Te gazetki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ImInLoveWithTheCoco: i po co sie tym przejmować, rzeczywistosc i tak zweryfikuje takie osoby, ograniczona pula partnerow, odrzucenie, ograniczona możliwość uprawiania sportu, choroby, zaburzenia snu itp. itd. Ta kampania tak naprawde uderza w osoby plus size. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Samo osiagniecie dobrego bmi to tylko czesc pracy, wiele nie zmieni ale bedzie kamieniem milowym do osiągnięcia szczęścia i balansu w zyciu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ImInLoveWithTheCoco: No niestety bogaci nadal pozostana szczupli i piekni, a plebs jak zwykle bedzie aspirowac do nich, a wiec caly misterny plan promocji kaszalotow pojdzie w #!$%@? plastu, zachodnia poprawnosc zjada swoj ogon.
  • Odpowiedz
plebs jak zwykle bedzie aspirowac do nich

@Gamling: no nie wiem, nie wiem.
Wmówi się kobietom, że teraz ulańskość jest modna i będą się zapuszczać.
To właśnie takie magazyny, a teraz jeszcze algorytmy instagrama ustalają punkty odniesienia.
  • Odpowiedz
otyłość niewiele różni się od alkoholizmu czy uzależnienia od twardych narkotyków


@OddajButa123: kurde, mam nadzieje że wejdzie to prawo, że po pączkach i chipsach nie można prowadzić samochodu ani przychodzić do roboty, bo w końcu grubasy to takie samo zagrożenie jak narkomani czy alkoholicy. xD
PS. w dupie mam czy grubas umrze w wieku 30 lat, czy alkus udławi własnymi wymiocinami, dorośli ludzie sami o sobie stanowią, ale to ci
  • Odpowiedz