Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@NonOmnisMoriar: przykładowy wpis nie wiem kogo ale ewidentnie wyznawcy "kościoła woketarianizmu", czyli takich co ich uprzednio określiłem neolewicowymi spierdoksami. Widać już po wpisanych zaimkach w nazwie profilu (tu: they/them). To swego rodzaju deklaracja wiary, coś jak znaczek krzyża u katoli itp.
Potem zaś można poczytać wpisy ale za onkologa nie zwracam. Inne też dobre ale o ten konkretny, proszę

https://mobile.twitter.com/DaShaunLH/status/1251224592846409729

Takich spierdoksów jest co raz więcej, a niektórzy zajmują
szpongiel - @NonOmnisMoriar: przykładowy wpis nie wiem kogo ale ewidentnie wyznawcy "...

źródło: comment_1609701010gTQUS5MXTQyndUJCUqdQis.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@szpongiel: Nie chcę martwić, ale myślę, że użytkownik do którego piszesz podziela poglądy "neolewicowych spierdoksów" i przyzna im rację, bo miałem okazję z nim kilka razy dyskutować xD
  • Odpowiedz
i po co sie tym przejmować, rzeczywistosc i tak zweryfikuje takie osoby,


@TheRahr: Zmniejszają pulę partnerek, zwiększają wydatki na ubezpieczenie społeczne no i negowanie przez feministki otyłości jako choroby to zwyczajnie wymysł.
  • Odpowiedz
Jesteś żałosny, oceniasz osobę którą nie znasz


@Jasnoniebieska: nie znasz nie oceniaj XD? Skoro ktoś chce być na okładce magazynu to chyba trudno żeby odbiorca w żaden sposób nie oceniał tego co widzi, prawda?

Poza tym każdy ma inną przemianę materii i nie zawsze da się
  • Odpowiedz
kobieta konczy sie na wadze wzrost minus 118 - 120 cm


@programista1992: ale urojenia, sprawdź sobie ile wynosi idealna waga BMI dla kobiety 175cm xD jest to trochę więcej niż 55kg (nie mówię że jest to zła waga bo sama taką mam, ale to jest dolna granica)
  • Odpowiedz
@azetka BMI mozesz o kant dupy potłuc np w przypadku osob wysportowanych (miesnie sa ciezsze niz tluszcz). Moje kolezanki chodzace na fitness maja wage w przedziale wzrost minus 118 - 120 cm i maja piekne szczuple wysportowane ciała.
  • Odpowiedz
@programista1992: no a moja koleżanka jest ode mnie cięższa i zdecydowanie bardziej wysportowana niż ja, czego taki argument dowodzi? xD
Poza tym sam przyznałeś że mięśnie ważą więcej a mimo tego masz koleżanki z tak niskim BMI, ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@azetka fitness nie rowna sie silownia, przykladowo w przypadku kulturystow czy innych osob cwiczacych silowo ale rowniez kobiet chodzacych na fitness (miesnie posladkow i nog sie wyrabiaja i tez swoje waza) BMI jest niemiarodajne bo miesnie sa ciezsze od tluszczu. Miara zadowolenia z sylwetki powinno byc lustro i pomiar w pasie a nie sama waga.
  • Odpowiedz
@programista1992: to weź może napisz, że to jest Twoja osobista preferencja a nie "kobieta kończy się na"
Ale rozumiem że jak widzisz u kobiet teksty "chcę mężczyznę 190-195cm" to się nie burzysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@azetka oczywiscie ze sie nie burze, wielokrotnie wspominalem w moich komentarzach ze nie wolno miec pretensji do kobiet ze wola przystojnych mezczyzn, tak samo jak mezczyzni wola piekne kobiety. To bylo nawiazanie do znanego powiedzenia kobiet ze mezczyzna zaczyna sie od 180 cm to mezczyzni na to odpowiedzieli ze kobieta konczy sie na 55 kg, co w mojej opinii jest kiepskie bo wazac 55 kg inaczej wyglada kobieta 150 cm a
  • Odpowiedz