Wpis z mikrobloga

@Bellie: Kto sie nie rzuca? Ja wszedzie widze teksty o wieszakach, o tym ze kosci nie sa sexy itp

Wszedzie widze zarzuty o tym ze czasposima modowe kreuja swoj wlasny, chory swiat i ze nie jest to zaden obraz pogladow spolecznych.
Chyba zyjesz w jakiejs swojej rzeczywistosci, albo po orostu dostosowujesz swoj obtaz swista do pogladow xD

Przykro mi, w kazdym swoim poscie udowadniasz ze Twoj obraz swiata kompletnie nie
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: taaa chyba w mediach xD bo nie na wykopie. Na wykopie masz tylko krytykę grubych bab - nawet jeśli statystyki w Pl wyraznie pokazują, że to większa ilość Panów ma nadwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale próżno szukać tu krytyki grubych Januszy z piwnym brzuchem. Jedynie kobiety są traktowane jak odpady nienadające się do ruchania więc w ramach zemsty należy je wyśmiać - nawet jeśli
  • Odpowiedz
@dymitrop pierwszy raz udzialalem się w tego typu dyskusji ( ͡º ͜ʖ͡º) więc nie, rzeczywiście nie wytykam... No cóż, może się myliłem i powinienem zaakceptować, że i z prawicą, i z lewicą będą kojarzone różnego rodzaju odchyły
  • Odpowiedz
Na wykopie masz tylko krytykę grubych bab - nawet jeśli statystyki w Pl wyraznie pokazują, że to większa ilość Panów ma nadwagę


@Bellie: Bo BMI, według którego określają nadwagę, dyskryminuje mężczyzn. Kobiety z takim samym BMI, nawet jak nie mają "nadwagi" to mają dużo wyższy % tłuszczu.
  • Odpowiedz
@roqitt: nie dyskryminuje, bo uwzględnia różnice w mięśniach/tłuszczu. Musiałbyś być #!$%@? kulturystą żeby ci wyszło to niezgodnie z prawdą - mało kolesi jest tak wytrenowanych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@roqitt: nie dyskryminuje, bo uwzględnia różnice w mięśniach/tłuszczu. Musiałbyś być #!$%@? kulturystą żeby ci wyszło to niezgodnie z prawdą - mało kolesi jest tak wytrenowanych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bellie: w którym miejscu wzoru?
a mi chodziło o to, że przy BMI 24.0 mężczyzna będzie miał np. 20% tłuszczu a kobieta 30%
  • Odpowiedz
@Bellie: ale na Wylopie jest przewazajaca wiemszosc facetow to czego sie spodziewasz? Wiadoko ze krytyki januszy bedize mniej noz krytyki Grazyn.

W ogole jak Ty uciejasz od okolic dyskusji ktore przegralas i zwinnie zmieniasz temat xD

Pokazalem Ci ze atrakcyjnosc fizyczna to nie tylko konstrukt spoleczny, ze atrakcyjnosc fizyczna =/= ateakcyjnosc ststutowa i ze anorektyczki nie podovaja sie facetom.
W kazdym poscie okazuje sie ze Twoje wyobrazenie o swiecie jest
  • Odpowiedz
@Bellie:

Musiałbyś być #!$%@? kulturystą żeby ci wyszło to niezgodnie z prawdą - mało kolesi jest tak wytrenowanych. (


To nieprawda. BMI dla.kojego wzrostu 183 pokazuje mi nadwage juz przy 86 kg. A po 2 latavh treningu ważyłem 85 i miałem słabo widoczne kostki na brzuchu i poziom tłuszczu z 16%. Czyli do nadwagi mi brakowalo z 10 kg

Faceci szybko buduja miesnje i nawet po roku treningów mozna miec
  • Odpowiedz