Wpis z mikrobloga

Na koniec listopada pojawi się u nas nowy lokator, więc trzeba było kupić wyprawkę dla Samoyeda.

Klatka kennelowa, żeby miał swój własny kąt (no i żeby można go było zamknąć jak trzeba będzie wyjść na zakupy). Do tego maty, zabawki, karma, i parę innych rzeczy. I jeszcze czekamy na barierki do wstawienia w drzwi, żeby nie wchodził tam gdzie nie powinien ;)

#psy #samoyed #dziendobry #wyprawka #pies
Pobierz
źródło: comment_1605619781YhPY5VE3n71B5XaNXCaYnx.jpg
  • 312
@M_longer: Nie mam akurat informacji na temat BARF dla psa do przekonywania ludków ale mogę posłać sporo informacji dlaczego BARF jest świetny dla kotów. Myślę, że podstawy są bardzo podobne.
@M_longer w twojej obronie powiem na własnym przykładzie, bo większość chyba nie miała w życiu psa albo nie musiała się nim opiekować, jak miałem z 12-13 lat matula przyniosła do domu znajdę, układ był taki pies jest w domu tak jakby go nie było bo tata nie chciał za bardzo psa w domu ( po miesiącu wiadomo jak w memach wkręcali razem żarówki :) ) a więc mała psinka żeby nie narobiła
@ethics: @dlugi-gr: to czy pies będzie sam w klatce, przedpokoju czy na 20arach ogrodu ma #!$%@? nie znaczenie, będzie się nudził i tak. Jak w czasie jaki z nim spędzasz nie zapewnisz mu ruchu, intelektualnych zabaw i odpowiedniej uwagi, to możesz go trzymać nawet w hektarowej zagrodzie, a pies i tak będzie durny, ospały i rozszczekany.
Odpowiednia klatka w połączeniu z odpowiednią uwaga, to nic złego.
Te brednie o karze,
@ethics: Widzę że wiesz sporo na temat tresury i wychowania psa. Klatki kenelowe nie służą tylko trzymaniu psa w zamknięciu ale wpływają też dobrze na jego zachowanie i psychikę - szczególnie u większych, bardziej terytorialnych ras.
Chodzi tu przede wszystkim o nauczenie psa jak ma się wyciszyć i uspokoić. Pies uczy się że ma swoje miejsce w domu gdzie zawsze może iść i nikt nie będzie mu się wpieprzał, łaził między
@thepixel: same nie, normalni ludzie omijają tych debili ani takich debilnych praktyk nie stosują. Moda na brzydki mebel z lenistwa i tyle. Za 20 lat dzieci będą wiązane do kaloryfera bo będą wtedy spokojniejsze xDD
@ethics: a czy w ogóle wiesz w jakim celu stosuje się taka klatkę? Służy ona przede wszystkim do szkolenia psa, uczy się tam wyciszać a później wie, że ma tam swój spokojny kąt. Jak już się tego nauczy i oswoi to sam z siebie będzie tam chętnie chodzić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@M_longer: ehh w Bolzdze jak w lesie nadal. Śmieją się tutaj z memów z Januszami a sami nie są lepsi. Pewnie ci co narzekają na klatkę sami swojemu psiakowi dają hehe czapi albo inne pedigowno z 2% mięsa mom. Współczuję tylko tym biednym zwierzakom, że właściciele nie poświęcili nawet miesiąca na zrozumienie ich zachowania i nadal stosuja metody z dupy, wymyślane przez pokolenia ludzi topiących szczeniaki w rzece.

A ty mireczku