Wpis z mikrobloga

Na koniec listopada pojawi się u nas nowy lokator, więc trzeba było kupić wyprawkę dla Samoyeda.

Klatka kennelowa, żeby miał swój własny kąt (no i żeby można go było zamknąć jak trzeba będzie wyjść na zakupy). Do tego maty, zabawki, karma, i parę innych rzeczy. I jeszcze czekamy na barierki do wstawienia w drzwi, żeby nie wchodził tam gdzie nie powinien ;)

#psy #samoyed #dziendobry #wyprawka #pies
Pobierz
źródło: comment_1605619781YhPY5VE3n71B5XaNXCaYnx.jpg
  • 312
@ethics:a was nie będzie przez pół dnia więc pies będzie codziennie przez pół dnia zamknięty. Nadal jest to zamykanie w klatce. Po to kupujesz psa aby go męczyć? Bo masz taką zachciankę na #!$%@??

Czy wy jednak trochę nie przesadzacie z tymi warunkami dla psa? Po pierwsze oni tego psa nie spłodzili tylko kupili tak czy owak on już był na świecie jak miliony istot i trafi jak nie do
@Acros: ale po co ma zamykane drzwi? Pies sobie wchodzi i zamyka za sobą klatkę? To już się robi głupie, te wasze tłumaczenia. Zamykane drzwiczki są dla właściciela aby go zamknąć i mieć spokój.
są już nawet artykuły i infografiki o tym jak złym pomysłem jest zamykanie psa w klatce dla królika. gdyby nie wykop nie wiedziałbym, że można to robić z entuzjazmem i całą masą wymówek/uzasadnień


@gni: Jakkolwiek klatka wydaje mi się być absurdalnym pomysłem tak PETA jest akurat źródłem porównywalnym do Faktu ( ͡º ͜ʖ͡º)
To juz bardziej ekscytujace jest okno na pietrze


@Strahl: tak sobie jeszcze wspomniałam o tym oknie, bo sama mam podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) że z tym oknem to bym uważała, zależnie od tego jakiego mamy psa, bo jeśli pies nie umie się dobrze wyciszać, łatwo się przebodźcowuje, albo jest po porostu wrażliwcem, w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu, to okno może jeszcze bardziej pobudzać. Moja czasem sobie
@VanDahl: @M_longer: Chciałbym zapytać jak Wasze Samoyedy przyjęły klatkę oraz czy śpią tam przez nocy? Mam szczeniaka, którego przyzwyczajam do klatki i ogólnie idzie całkiem dobrze, ale póki co za bardzo nie chce w niej spać - niezależnie czy w dzień czy w nocy.


@aszkemason_adamazy okazał się bardzo grzeczny i klatkę zdemontowaliśmy, teraz ma zwykłe legowisko.