Wpis z mikrobloga

  • 122
Na koniec listopada pojawi się u nas nowy lokator, więc trzeba było kupić wyprawkę dla Samoyeda.

Klatka kennelowa, żeby miał swój własny kąt (no i żeby można go było zamknąć jak trzeba będzie wyjść na zakupy). Do tego maty, zabawki, karma, i parę innych rzeczy. I jeszcze czekamy na barierki do wstawienia w drzwi, żeby nie wchodził tam gdzie nie powinien ;)

#psy #samoyed #dziendobry #wyprawka #pies
M_longer - Na koniec listopada pojawi się u nas nowy lokator, więc trzeba było kupić ...

źródło: comment_1605619781YhPY5VE3n71B5XaNXCaYnx.jpg

Pobierz
  • 312
  • Odpowiedz
@M_longer: klatka super pomysl, jesli uzyta poprawnie. Tez mam samojeda, sa to dosyc destruktywne psy, zwlaszcza jako szczeniaki. Jak wiekszosc ras pierwotnych sa samodzielne i inteligentne ale uparte :) Nasza Yuki nauczyla sie wołać o wyjscie do ogrodka i zalatwiac juz pierwszego dnia. Obecnie w klatce juz tylko spi i to przy otwartych drzwiach, czesto sama tam wchodzi pochillowac.
3t3r - @M_longer: klatka super pomysl, jesli uzyta poprawnie. Tez mam samojeda, sa to...

źródło: comment_1605629414Rpe9LmOMCURlLK10DdncSk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
klatka super pomysl, jesli uzyta poprawnie. Tez mam samojeda, sa to dosyc destruktywne psy, zwlaszcza jako szczeniaki.


@3t3r: Ja to wiem, Ty to wiesz. A teraz zobacz sobie jakie odpowiedzi są w tym wątku najbardziej plusowane i zobacz kto wie lepiej ;)
  • Odpowiedz
@M_longer: w ogóle olej te z dupy komentarze- kennel jest zajebisty jako buda dla dzieciaka; mój dorosły husky fantastycznie funkcjonuje w przestrzeni domowej a i przeprowadzka czy wyjazdy to nie problem bo ma swoją stala miejscówkę. Odbieram drugiego husky przed świetami i tez mu już zamówiłam jego domek.
Czy ja tam widzę fioletowa wubbe? Jest na wypasie. Jedyne co to może będziesz narzekać na karmę, bo słabo się przyswaja (skład średni)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@gni: grafika z dupy bo klatka bardzo pomogła mojemu psu ze straszliwymi lękiem separacyjnym gdy musieliśmy go zostawiać w domu. Spokojne oswajanie z klatką pozwala mu teraz przesiedzieć 4h w klatce bez stresu i ujadania. Klatka to cały proces pracy, a nie że se zamykasz psa jak dzikusa i narka Idę do roboty
  • Odpowiedz
@pollyanna: tak jak Frutis napisala, duzo cierpliwosci, te psy sie szybko nudza, wiec trzeba zaplanowac trening i urozmaicac bardzo, duzo ruchu, zmeczony szczeniak to spokojniejszy i mniej destruktywy szczeniak. Trzeba byc bardzo konsekwentnym i zle nawyki od razu eliminowac, jak raz na cos pozwolisz, to ciezko pozniej oduczyc. Trening i socjalizacje z innymi zyjatkami (psami ludzmi kotami itd) oraz nauka pozostawiania samym, bo one bardzo nie lubia zostawac same i potrafia
  • Odpowiedz
@M_longer: @wychodek321: moja Yuki nie lubi poslan, jest jej zwyczajnie za cieplo, jej ulubione miejsca to przy drzwiach i na metalowej podstawie od stolu, bo tam najchlodniej. Materialowa mate wyciagamy tylko na zime i nie jest w klatce tylko obok, ale i tak nie czesto korzysta, zazwyczaj jak wraca bardzo mokra ze spaceru i po suszeniu jest jeszcze wilgotna troche.
  • Odpowiedz
Różowa pracuje z domu, więc będzie przy nim ktoś cały czas. Problemem będzie raczej to, żeby BYŁ sam przez kilka godzin, bo nie można go przyzwyczaić do tego, że 24/7 jest z nim człowiek, bo wtedy zwykłe wyjście na zakupy skończy się wyciem i wezwaniem policji przez sąsiadów :)


@M_longer: trzeba byc debilem zeby nie oduczyć tego psa bez klatki, a jesli ktos jest debilem to nie powinien brac psa
  • Odpowiedz