Wpis z mikrobloga

Na koniec listopada pojawi się u nas nowy lokator, więc trzeba było kupić wyprawkę dla Samoyeda.

Klatka kennelowa, żeby miał swój własny kąt (no i żeby można go było zamknąć jak trzeba będzie wyjść na zakupy). Do tego maty, zabawki, karma, i parę innych rzeczy. I jeszcze czekamy na barierki do wstawienia w drzwi, żeby nie wchodził tam gdzie nie powinien ;)

#psy #samoyed #dziendobry #wyprawka #pies
Pobierz M_longer - Na koniec listopada pojawi się u nas nowy lokator, więc trzeba było kupić ...
źródło: comment_1605619781YhPY5VE3n71B5XaNXCaYnx.jpg
  • 312
@M_longer: klatka super pomysl, jesli uzyta poprawnie. Tez mam samojeda, sa to dosyc destruktywne psy, zwlaszcza jako szczeniaki. Jak wiekszosc ras pierwotnych sa samodzielne i inteligentne ale uparte :) Nasza Yuki nauczyla sie wołać o wyjscie do ogrodka i zalatwiac juz pierwszego dnia. Obecnie w klatce juz tylko spi i to przy otwartych drzwiach, czesto sama tam wchodzi pochillowac.
Pobierz 3t3r - @M_longer: klatka super pomysl, jesli uzyta poprawnie. Tez mam samojeda, sa to...
źródło: comment_1605629414Rpe9LmOMCURlLK10DdncSk.jpg
@M_longer: w ogóle olej te z dupy komentarze- kennel jest zajebisty jako buda dla dzieciaka; mój dorosły husky fantastycznie funkcjonuje w przestrzeni domowej a i przeprowadzka czy wyjazdy to nie problem bo ma swoją stala miejscówkę. Odbieram drugiego husky przed świetami i tez mu już zamówiłam jego domek.
Czy ja tam widzę fioletowa wubbe? Jest na wypasie. Jedyne co to może będziesz narzekać na karmę, bo słabo się przyswaja (skład średni)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@gni: grafika z dupy bo klatka bardzo pomogła mojemu psu ze straszliwymi lękiem separacyjnym gdy musieliśmy go zostawiać w domu. Spokojne oswajanie z klatką pozwala mu teraz przesiedzieć 4h w klatce bez stresu i ujadania. Klatka to cały proces pracy, a nie że se zamykasz psa jak dzikusa i narka Idę do roboty
@pollyanna: tak jak Frutis napisala, duzo cierpliwosci, te psy sie szybko nudza, wiec trzeba zaplanowac trening i urozmaicac bardzo, duzo ruchu, zmeczony szczeniak to spokojniejszy i mniej destruktywy szczeniak. Trzeba byc bardzo konsekwentnym i zle nawyki od razu eliminowac, jak raz na cos pozwolisz, to ciezko pozniej oduczyc. Trening i socjalizacje z innymi zyjatkami (psami ludzmi kotami itd) oraz nauka pozostawiania samym, bo one bardzo nie lubia zostawac same i potrafia
@M_longer: @wychodek321: moja Yuki nie lubi poslan, jest jej zwyczajnie za cieplo, jej ulubione miejsca to przy drzwiach i na metalowej podstawie od stolu, bo tam najchlodniej. Materialowa mate wyciagamy tylko na zime i nie jest w klatce tylko obok, ale i tak nie czesto korzysta, zazwyczaj jak wraca bardzo mokra ze spaceru i po suszeniu jest jeszcze wilgotna troche.
Różowa pracuje z domu, więc będzie przy nim ktoś cały czas. Problemem będzie raczej to, żeby BYŁ sam przez kilka godzin, bo nie można go przyzwyczaić do tego, że 24/7 jest z nim człowiek, bo wtedy zwykłe wyjście na zakupy skończy się wyciem i wezwaniem policji przez sąsiadów :)


@M_longer: trzeba byc debilem zeby nie oduczyć tego psa bez klatki, a jesli ktos jest debilem to nie powinien brac psa