Wpis z mikrobloga

Do kazdej osoby nie dowierzajacej ze chad moze sie interesowac blackpillem-Uber chad David Laid,majacy ponad 1mln subskrypcji na yt za pokazywanie klaty,bicepsow i mordy modela wszedl na discord blackpillowych inceli i z nimi pisal.Ty jako normik 5/10 lub pokraka genetyczna 4/10 zastanawiasz sie pewnie dlaczego,otoz spiesze z wyjasnieniem.My chady uwielbiamy jak podrzedne jednostki genetyczne podziwiaja nasze wielkie szczeki,masywne kosci jarzmowe,wzrost i gruby szkielet na ktorym mamy rozlozone dziesiatki kg miecha wypracowanych powerbulidingiem na silowni.tak jak julki lubia atencje od podludzi,tak samo my lubimy od subhumanow z oczami ofiary,manletyzmem i brakiem masy kostnej na mordzie.My juz dawno bylismy swiadomi ze liczy sie TYLKO wyglad,bo mamy nacodzien tone atencji od ladnych,mlodych kobiet.Ten post jest odpowiedzia na debilny wpis n0rmika @Fighter_forGlory,ktory nie dowieza w dzialalnosc chadowa moja oraz uzytkownikow @czarny_black i @Cezik93.Jestesmy na tagu by szerzyc blackpill i tepic pua-zjebow,redpillowe herezje o dynamice,charakterze "alfy"i dobranej koszuli oraz bluepillowych idiotow ktorzy razem z femoidami balamuca dobrych blackpillersow tekstami o 165cm karle zakolaku ktory obraca modelki dzieki byciu dobrym dla kobiet i pracy w szpitalu za darmo.W komentarzu sa odpowiedzi na komentarze napisane pod tym jego smiesznym wpisem( ͡° ͜ʖ ͡°) #blackpill #chad #incel
Pobierz
źródło: comment_1603556074kce5fxrDl0JdKHm9H7Ye12.jpg
  • 88
@czarny_black: nieraz słyszałem, ze koleś musi być przystojny (czyli wiadomo chad), ale męski, a nie chłopięcy.
Pokazałem kiedyś jednej znajomej zdjęcie takiego pretty boya (nie był to konkretnie laid ale coś tego typu) i właśnie między innymi ona stwierdziła, że dla niej taki typ to mało poważne chłopaczki