Wpis z mikrobloga

Do kazdej osoby nie dowierzajacej ze chad moze sie interesowac blackpillem-Uber chad David Laid,majacy ponad 1mln subskrypcji na yt za pokazywanie klaty,bicepsow i mordy modela wszedl na discord blackpillowych inceli i z nimi pisal.Ty jako normik 5/10 lub pokraka genetyczna 4/10 zastanawiasz sie pewnie dlaczego,otoz spiesze z wyjasnieniem.My chady uwielbiamy jak podrzedne jednostki genetyczne podziwiaja nasze wielkie szczeki,masywne kosci jarzmowe,wzrost i gruby szkielet na ktorym mamy rozlozone dziesiatki kg miecha wypracowanych powerbulidingiem na silowni.tak jak julki lubia atencje od podludzi,tak samo my lubimy od subhumanow z oczami ofiary,manletyzmem i brakiem masy kostnej na mordzie.My juz dawno bylismy swiadomi ze liczy sie TYLKO wyglad,bo mamy nacodzien tone atencji od ladnych,mlodych kobiet.Ten post jest odpowiedzia na debilny wpis n0rmika @Fighter_forGlory,ktory nie dowieza w dzialalnosc chadowa moja oraz uzytkownikow @czarny_black i @Cezik93.Jestesmy na tagu by szerzyc blackpill i tepic pua-zjebow,redpillowe herezje o dynamice,charakterze "alfy"i dobranej koszuli oraz bluepillowych idiotow ktorzy razem z femoidami balamuca dobrych blackpillersow tekstami o 165cm karle zakolaku ktory obraca modelki dzieki byciu dobrym dla kobiet i pracy w szpitalu za darmo.W komentarzu sa odpowiedzi na komentarze napisane pod tym jego smiesznym wpisem( ͡° ͜ʖ ͡°) #blackpill #chad #incel
Johnnysinspolscyfani - Do kazdej osoby nie dowierzajacej ze chad moze sie interesowac...

źródło: comment_1603556074kce5fxrDl0JdKHm9H7Ye12.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@Johnnysinspolscyfani: reeeeeee nie mozesz byc chadem i promowac blackpil kwiiiiik( ͡° ͜ʖ ͡°).Tez fajny obrazek dla n0rmikow twierdzacych ze kazdy blackpiller to 27letni prawik siedzacy w piwnicy.David Laid jest slayerem,chadem 9/10 oraz uosobieniem urody meskiej,ktory naboltzowal sie okolo 200 femoidow jezeli tylko chcial.Ma 22lata wiec przy mordzie chada do 35roku zycia taki wynik moze potroic( ͡° ͜ʖ ͡°)
Johnnysinspolscyfani - @Johnnysinspolscyfani: reeeeeee nie mozesz byc chadem i promow...

źródło: comment_1603557151oc29QtnhfZ9NMc6fFUZKTh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Johnnysinspolscyfani: @pijekubusplay asperger NIE JEST choroba.Radze sie doedukowac w temacie przed wypowiadaniem sie.Zrozumcie ze mnie kobiety nie odrzucaja,ja poprostu przez nihilizm,dystymie i aspergera nie lubie ludzi i unikam kontaktu bo lepiej sie czuje w samotnosci,oczywiscie mam zamiar sie porzadnie obr00chac na morde chada i na to przyjdzie pora bo mam 19lat i czas by przebic wynik mojego legendarnego kuzyna-chada w postaci 120 spenetrowanych spermochlonow( ͡° ͜ʖ ͡°).Nie
Johnnysinspolscyfani - @Johnnysinspolscyfani: @pijekubusplay asperger NIE JEST chorob...

źródło: comment_1603557452hbQNWj3Oq3aD7kokTQpvK2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Johnnysinspolscyfani: to jak to w koncu jest najpierw wszedzie przytaczasz konkretne cechy wygladu ktora powoduja ze jest sie atrakcyjnym a potem przytaczasz lil peepa ktorego branie wynikalo ze slawy. a dobra masz 19 lat to wszystko wyjasnia. predzej czy pozniej skonczysz w psychiatryku mowie ci XD
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory zrozum n0rmiku ze my promujemy blackpill w dobrym celu.Nikt sie tu nie wywyzsza tym ze kobiety maja mokro w cipendejsie na widok mordy chada i wzrostu,bo to oczywista oczywistosc.Poprstu blackpill moze promowac zarowno chad jak i incel 4/10.Takie bol-dupienie o to ze ktos wylosowal morde chada i wzrost w ruletce genetycznej jest nie na miejscu i kloci sie z idea #blackpill.Potem n0rmiki twierdza ze chady i blackpill to wymysl 30letnich
Johnnysinspolscyfani - @FighterforGlory zrozum n0rmiku ze my promujemy blackpill w do...

źródło: comment_1603558562jgNQVcElsEjlyYBuW94SU3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Johnnysinspolscyfani: ale zdajesz sobie sprawe ze te twoje komentarze maja calkowicie odwrotny wydziwiek xD ty w kazdym komentarzu podkreslasz, ze jestes #!$%@? i laski sie do ciebie kleja, po prostu kreujesz swoj swiat ktory istnieje jedynie w twojej glowie xD i boli was to ,ze wam psuje legende bo z pewnoscia sa tu osoby ktore wam w te rzekome bajki wierza
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: nie bedziemy ci wysylac mordy zebys palowal pod nasze zdjecia swoja 9cm kuske.Myslisz ze pokazemy morde publicznie na portalu dla spierdonow zeby ci udowodnic jak wygladamy?xD Typowy n0rmicki tlumok-wstawisz mu zdjecie uber chada na portalu dla inceli a ten dalej brnie ze to nie mozliwe ze chady sa blackpillersami
  • Odpowiedz