Wpis z mikrobloga

Do kazdej osoby nie dowierzajacej ze chad moze sie interesowac blackpillem-Uber chad David Laid,majacy ponad 1mln subskrypcji na yt za pokazywanie klaty,bicepsow i mordy modela wszedl na discord blackpillowych inceli i z nimi pisal.Ty jako normik 5/10 lub pokraka genetyczna 4/10 zastanawiasz sie pewnie dlaczego,otoz spiesze z wyjasnieniem.My chady uwielbiamy jak podrzedne jednostki genetyczne podziwiaja nasze wielkie szczeki,masywne kosci jarzmowe,wzrost i gruby szkielet na ktorym mamy rozlozone dziesiatki kg miecha wypracowanych powerbulidingiem na silowni.tak jak julki lubia atencje od podludzi,tak samo my lubimy od subhumanow z oczami ofiary,manletyzmem i brakiem masy kostnej na mordzie.My juz dawno bylismy swiadomi ze liczy sie TYLKO wyglad,bo mamy nacodzien tone atencji od ladnych,mlodych kobiet.Ten post jest odpowiedzia na debilny wpis n0rmika @Fighter_forGlory,ktory nie dowieza w dzialalnosc chadowa moja oraz uzytkownikow @czarny_black i @Cezik93.Jestesmy na tagu by szerzyc blackpill i tepic pua-zjebow,redpillowe herezje o dynamice,charakterze "alfy"i dobranej koszuli oraz bluepillowych idiotow ktorzy razem z femoidami balamuca dobrych blackpillersow tekstami o 165cm karle zakolaku ktory obraca modelki dzieki byciu dobrym dla kobiet i pracy w szpitalu za darmo.W komentarzu sa odpowiedzi na komentarze napisane pod tym jego smiesznym wpisem( ͡° ͜ʖ ͡°) #blackpill #chad #incel
Pobierz Johnnysinspolscyfani - Do kazdej osoby nie dowierzajacej ze chad moze sie interesowac...
źródło: comment_1603556074kce5fxrDl0JdKHm9H7Ye12.jpg
  • 88
A teraz to bardziej pod kątem boksu ćwiczę, przez treningi siłowe bardzo łatwo się dynamikę traci


@Cezik93 trenowales w klubie przed epidemia a teraz na worku treningowym w domu? Jakies rady dla chcacych trenowac w domu? ()
@pijekubusplay: chad to MORDA WZROST I SYLWETKA i nie ma on nic wspolnego z redpillowym #!$%@? #!$%@? o charakterze.Myslisz ze Lachowski,Connor Murphy i Brett Maverick maja wszyscy I D E A L N A psychike lepsza od jakiegos brzydala fightera mma jak np.Rozal?xDMyslisz ze kobieta wybierze brzydkiego ekstrawertycznego ogra do zwiazku zamiast wzrostaka z wielka szczeka bo ten jest introwertyczny?xD.Chad jest idealem dla kobiet nie zaleznie od tego jaki posiada charakter,moze
@czarny_black: no a o czym ja mowie? Muslisz ze przykladowo jestes chadem, babka cie zagaduje idziecie do lozka, a pozniejnina cie kimpletnie zlewa, nie xhodzino zwiazek, ale nawet nie odpowiada na zadne wiadomisci, nie chce powtorki z rozrywki. Ustalmy, tonina wyrwala ciebie, nie ty ja. Mozna powiedziec byles w tym wypadku #!$%@? ktora ina zaliczyla. Nie chce z tiba niczego kontynuowac, nawet znajomisci bo jestes spie... mentalnie. A tak btw. Mam
@Xxonaxx: David Laid to typowy przykład Chada,można się z tym nie zgadzać,ale to prawda w najczystszej postaci.Wysoki(188 cm wzrostu),bardzo duża masa kostna na twarzy,wyraźne hollow cheeks,potężna szczęka,proste gęste brwi,dobrze zgrywający się z resztą całej twarzy nos,oczy z positive canthial tilt i praktycznie znikomą ekspozycją górnej powieki.Jego sylwetka to także bezapelacyjny top.Szerokie barki,wąska talia i potężne ramiona,do tego bardzo dobrze widoczna separacja mięśni,wysoka waskularyzacja i prążkowanie.Ktoś taki jak on nie może być
Pobierz o.....e - @Xxonaxx: David Laid to typowy przykład Chada,można się z tym nie zgadzać,a...
źródło: comment_1603652758C7SOycYpVqdmKMQw0GafzI.jpg
@oswieconydziekiczarnejpigulce: byłby chad gdyby nie miał chłopaczkowatego ryjca.
Nie mówię że ma jakieś problemy z ruchaniem (bo oczywiście pewnie nie), ale patrzysz na typa i widzisz że taki chłopaczek po prostu XD.
Sylwetkowo mnie osobiście nie zachwyca, ale ja mam trochę inne spojrzenie na tę kwestię. Różowe pewnie będą podjarane bo one lubią typ mniejszych mięśni + 6pak i już jest wg nich ideolo ( ͡° ͜ʖ ͡°
@TestoDepot: no przeciez bozek autystycznych inceli,zaliczajacy po 4 femoidy dziennie Chico ma,a raczej mial fenotyp pretty boya.Mr olympia z aktualna sylwetka nie wygra,za to bedzie idealem dla kobiet ze swoim 190.5cm mordzie pretty boya modela i 68cm talia ze swietnym docieciem i waskularyzacja
płodnych Julek i ogólnie młodych dziewcz


@oswieconydziekiczarnejpigulce: nawet takich jeszcze trochę dzieciecych często typu 15-16.
Te julki to też nie wszystkie, a bardziej te "grzeczne" (w cudzysłowie of kors) te jakby mniej wyzywające czy alternatywki.

dużo fajnych milfów też ma mokro na samą myśl o kopulacji z tak przystojnym młodym samcem


@oswieconydziekiczarnejpigulce: możliwe, niektóre może ciągnąć właśnie bardziej do takiego chłopaczka niż do bardziej męskiego typa

Każda kobieta ma swoje
@oswieconydziekiczarnejpigulce: gosciu, ale co ty mi pokazujesz zdjecie po photoshopie, wez sie jeb... w leb. Znam sie na meskiej muskulatyxe i ma gowniana, rozumiesz co to goeniana? Nierownomiernie rozwiniete miesnie. Ogromne ramiona o obrecz barkowa, nieproporcjonalna. Ty to chyba chada nie widziales. A to ze on rucha jakiegos tam milfa czy zakompleksiona 15 to mnie wisi, bo to nie miarodajny wynik.
@TestoDepot: uznawaly a przyszloby co do czego to ciagnelyby knage az milo, wiem z wlasnego doswiadczenia jak bylem prettyboyem. On jest bardzo mlody z czasem bedzie tylko lepiej bo ma spora szczeke i przejdzie metamorfoze w meskiego chada