Wpis z mikrobloga

Do kazdej osoby nie dowierzajacej ze chad moze sie interesowac blackpillem-Uber chad David Laid,majacy ponad 1mln subskrypcji na yt za pokazywanie klaty,bicepsow i mordy modela wszedl na discord blackpillowych inceli i z nimi pisal.Ty jako normik 5/10 lub pokraka genetyczna 4/10 zastanawiasz sie pewnie dlaczego,otoz spiesze z wyjasnieniem.My chady uwielbiamy jak podrzedne jednostki genetyczne podziwiaja nasze wielkie szczeki,masywne kosci jarzmowe,wzrost i gruby szkielet na ktorym mamy rozlozone dziesiatki kg miecha wypracowanych powerbulidingiem na silowni.tak jak julki lubia atencje od podludzi,tak samo my lubimy od subhumanow z oczami ofiary,manletyzmem i brakiem masy kostnej na mordzie.My juz dawno bylismy swiadomi ze liczy sie TYLKO wyglad,bo mamy nacodzien tone atencji od ladnych,mlodych kobiet.Ten post jest odpowiedzia na debilny wpis n0rmika @Fighter_forGlory,ktory nie dowieza w dzialalnosc chadowa moja oraz uzytkownikow @czarny_black i @Cezik93.Jestesmy na tagu by szerzyc blackpill i tepic pua-zjebow,redpillowe herezje o dynamice,charakterze "alfy"i dobranej koszuli oraz bluepillowych idiotow ktorzy razem z femoidami balamuca dobrych blackpillersow tekstami o 165cm karle zakolaku ktory obraca modelki dzieki byciu dobrym dla kobiet i pracy w szpitalu za darmo.W komentarzu sa odpowiedzi na komentarze napisane pod tym jego smiesznym wpisem( ͡° ͜ʖ ͡°) #blackpill #chad #incel
Johnnysinspolscyfani - Do kazdej osoby nie dowierzajacej ze chad moze sie interesowac...

źródło: comment_1603556074kce5fxrDl0JdKHm9H7Ye12.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
Linia szczęki wynika tu tylko z wychudzenia. Twarz ogólnie jest za wąska, czoło za wysokie, nos zbyt długi, a oczy jak u zgwałconego ministranta
  • Odpowiedz
asperger NIE JEST choroba.Radze sie doedukowac w temacie przed wypowiadaniem sie.


@Johnnysinspolscyfani: Dobra nie jest. Zaliczany do spektrum autyzmu zespół Aspergera jest zaburzeniem rozwojowym.

Zrozumcie ze mnie kobiety nie odrzucaja,ja poprostu przez nihilizm,dystymie i aspergera nie lubie ludzi i unikam kontaktu bo lepiej sie czuje w samotnosci


@Johnnysinspolscyfani: Oczywiscie że nie odrzucają, bo żeby odrzuciły trzeba do nich podejść lub mieć z nimi kontakt xD Zaburzenie rozwojowe i chad buhahahahah,
  • Odpowiedz
@Johnnysinspolscyfani: Jaka tu się zrobiła gównoburza,bo typy nie mogą zaakceptować faktu,że ktoś ma powodzenie wśród kobiet.Nie musicie wierzyć w to co teraz powiem,ale pisałem to już wcześniej,że każdy rozumny człowiek zaobserwuje,że w dzisiejszych czasach coraz więcej mężczyzn ma 190+cm i atrakcyjną twarz.Nie wiem skąd bierze się tylu wzrostaków,ale to postępuje w takich tempie,że zaraz 180-185 cm dla kobiet to będzie tyle co obecnie 170-175cm.I tak największa beka,że ciśniecie po @Cezik93 jak
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: chad to morda, wzrost i frame nie wymyslaj nowych teorii. Sam mialem depreche a codziennie inna rozowa mnie pocieszala i co nie bylem wtedy chadem? Te rozowe to tak z dobrego serca przy mnie byly, oczywiscie nie z tego wzgledu ze chcialy nabic sie na knage chada
  • Odpowiedz
@Cezik93: Każdy tu krytykuję,a jakby zobaczyli taką twarz,sylwetkę i wzrost na żywo to by zrobili wielkie oczy i podziwiali nadludzkie geny.Takich ludzi szanuję do kwadratu,bo miałeś potencjał od natury i odpowiednio go wykorzystałeś zamiast siedzieć w piwnicy i płakać całe dnie przed komputerem ,czy chlać i ćpać po melinach.Sam z własnych obserwacji widzę,że największe Chady wcale się nie wywyższają,robią to zakompleksione nie dbające o siebie zjebki.Znam jednego typa,który spotyka się z
  • Odpowiedz
@oswieconydziekiczarnejpigulce: wspaniale to ująłeś. Staram się być przyzwoitym człowiekiem. Każdego właściwie traktuję niezależnie od wyglądu/statusu. Warto być dobrym dla innych, bo te pozytywne uczucia w pewien sposób wracają. A cóż, potencjał kiedyś marnowałem przez nadużywanie alkoholu, ale w porę się ocknąłem. A wizualnie top 1 czy 2% to jeszcze nie nadludzki gen, sylwetki też nie mam jakoś mega imponującej, ale taka mnie obecnie zadowala
Cezik93 - @oswieconydziekiczarnejpigulce: wspaniale to ująłeś. Staram się być przyzwo...

źródło: comment_16035688795GZwYBhjPKczj06OTZ09vh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cezik93: To jest imo bardzo dobra sylwetka.Widać,że stawiasz na jakość i ćwiczysz dla podniesienia ogólnej sprawności fizycznej,a nie dla bezmyślnego pakowania tylko po to żeby mieć cyferki.Osobiście mam bekę z typów,którzy ćwiczą po to żeby przypodobać się laskom,bo nawet jak jakąś znajdą to bardzo szybko się zalewają.Każdy kto chce być w dobrej formie,powinien to robić dla siebie i własnej satysfakcji.A Ci co będą się śmiali nie mają pojęcia jak ciężko jest
  • Odpowiedz