Wpis z mikrobloga

Do kazdej osoby nie dowierzajacej ze chad moze sie interesowac blackpillem-Uber chad David Laid,majacy ponad 1mln subskrypcji na yt za pokazywanie klaty,bicepsow i mordy modela wszedl na discord blackpillowych inceli i z nimi pisal.Ty jako normik 5/10 lub pokraka genetyczna 4/10 zastanawiasz sie pewnie dlaczego,otoz spiesze z wyjasnieniem.My chady uwielbiamy jak podrzedne jednostki genetyczne podziwiaja nasze wielkie szczeki,masywne kosci jarzmowe,wzrost i gruby szkielet na ktorym mamy rozlozone dziesiatki kg miecha wypracowanych powerbulidingiem na silowni.tak jak julki lubia atencje od podludzi,tak samo my lubimy od subhumanow z oczami ofiary,manletyzmem i brakiem masy kostnej na mordzie.My juz dawno bylismy swiadomi ze liczy sie TYLKO wyglad,bo mamy nacodzien tone atencji od ladnych,mlodych kobiet.Ten post jest odpowiedzia na debilny wpis n0rmika @Fighter_forGlory,ktory nie dowieza w dzialalnosc chadowa moja oraz uzytkownikow @czarny_black i @Cezik93.Jestesmy na tagu by szerzyc blackpill i tepic pua-zjebow,redpillowe herezje o dynamice,charakterze "alfy"i dobranej koszuli oraz bluepillowych idiotow ktorzy razem z femoidami balamuca dobrych blackpillersow tekstami o 165cm karle zakolaku ktory obraca modelki dzieki byciu dobrym dla kobiet i pracy w szpitalu za darmo.W komentarzu sa odpowiedzi na komentarze napisane pod tym jego smiesznym wpisem( ͡° ͜ʖ ͡°) #blackpill #chad #incel
Pobierz Johnnysinspolscyfani - Do kazdej osoby nie dowierzajacej ze chad moze sie interesowac...
źródło: comment_1603556074kce5fxrDl0JdKHm9H7Ye12.jpg
  • 88
@oswieconydziekiczarnejpigulce: jeśli chodzi o wzrost to poczytaj sobie o tzw trendach sekularnych. Tak w skrócie jest to wpływ na pewne cechy morfologiczne ze względu na rozwój cywilizacyjny (lepszy dostęp do medycyny, mniejszy współczynnik niedożywienia itd) - jedną z tych cech jest wzrost. W krajach dawnego bloku wschodniego z racji gównianych warunków życia w poprzednich latach te trendy dopiero mają swój "wystrzał". Natomiast w krajach zachodu są na schyłku lub trend sekularny
@Cezik93: @czarny_black: @Johnnysinspolscyfani: Jeśli redpill/status nie ma kompletnie żadnego znaczenia to z iloma modelkami/aktorkami/kobietami sukcesu byliście w związkach?
Johnnysinspolscyfani Ty akurat częściej podajesz jako przykład kuzyna, ale mówiłeś, że zaliczył jedynie kilkanaście lasek w skali 7.5 a wiadomo, że każdy facet sobie to zawyża więc pewnie były 6.5 także raczej nie jest w związkach z laskami 8/10.

Nawet w każdym reality show na które zerkałem np.loveisland, fascynacja chadami trwała
@Szyme1: ten kuzyn chad mowil ze nar00chal sie 10 kobiet "10/10" i ja wzialem poprawke wedlug skali blackpill i prawa hipergamii,gdzie kobieta pozada szczerze tylko mezczyzny na tym samym lub wyzszym poziomie atrakcyjnosci.Ten dzejms "samiec alfa"ma 187cm i #!$%@? sylwetke wiec jest 7/10,ma wielka dymorficzna czaszke ktora mogguje scullceli z mala masa kostna.Te realityshow sa ustawione,zrob sobie konto Lachowskiego czy innego chada 9/10 zwyzywaj kobiete i jej rodzine napisz jej ze
@Johnnysinspolscyfani: " z nią na seks" pytałem o związek, nie o seks
Do ilu lasek 8/10, 9/10 z fejk konta tak napisałeś i były chętne na seks? Jeśli tak to czy masz ss'y takich wiadomości tj mam na myśli topowe dziewczyny.

Przecież dziewczyny poniżej 6/7 wiadomo, że poszłyby na taki układ, tylko, że to one by zaliczyły lachowskiego a nie on je.
@Johnnysinspolscyfani: ogolnie masz racje w tym vo prawisz, ale z ciekawosci zerklam, gisc jest przecietny, slaba morda, ni moze przecietna. Cialo dziwnie rozwiniete, nienaturalnie rozrosniete ramiona i obrecz barkowa. Wyglada to slabo. Bolcowac moze jakies milfy albo slabe amerykaneczki typu influencer
@oswieconydziekiczarnejpigulce: dzięki ja w zasadzie wziąłem się za treningi siłowe, żeby charakter wzmacniać, bo bardzo nie lubię do upadku mięśniowego ćwiczyć, a po pewnym czasie tak trzeba, żeby był efekt. A teraz to bardziej pod kątem boksu ćwiczę, przez treningi siłowe bardzo łatwo się dynamikę traci
Wedlug blackpillowej nomenklatury chad to wzrost,morda i sylwetka lub przynajmniej sylwetka ryj i 180cm.


@Johnnysinspolscyfani: A to tego nie wiedziałem aż tak. A jak ma 179 i morde jako 9/10 to już rozumiem nie chad tyko inna nazwa? xD

Chad z aspergerem xD Jak to #!$%@? brzmi, coś jak biały murzyn czy mądra feministka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo nieśmialy chad xDD Chad to ideał ficzyny i
@czarny_black: Ale nie porównuj deprechy jako nabytej i jako twojego krótkiego epizodu do aspergera który jest wadą rozwojową a może być nawet genetyczną. Chad jest idealny z punktu genetycznego, nie ma chada z downem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Typ 19 lat więc już po liceum i nadal nic? xD Idzie na studia pewnie i tam może mieć raj, ale z jego łbem to wątpliwe. Ciekawe co laskom
@pijekubusplay: to prawda, mozesz miec swietne geny, ale jak jestes zjeb... menatlnie to laski beda cie omijac, nawet jak jakas nabije sie na bolca to zostawi bo z frajerem mentalnym nikt nie chce byc. Mam kumpla, duzy bolec, facet naparwde dobrze wyglada w swnsie genetycznym, babki tylko umiawiaja sie z nim dla nago, a pozniejnjiz nie xhca kontynuowac. Facet jest zalamany, bo samo ruchansko go nie bawi, jest taka zabaweczka.
@Xxonaxx: O to mi chodzi właśnie. Sam miałem takie akcje gdzie laska ma fajnego niby męża, wygląda swietnie a rogi mu doprawiała non stop i obśmiewała go jaki to leszcz jest i mazgaj. Poza tym chady też się rozwodzą, związki im sie sypią bo na dłuższą mete sama ładna buźka sie nudzi i żadna jeśli nie jest masohistką lub patologią nie wytrzyma z mentalnym frajerem.
@pijekubusplay: @Xxonaxx: on pisze o r00chaniu nie o zwiazkach, to co piszecie moze byc prawda ale dziala tez w odwrotna strone jak bedziesz betabuxem zona i tak Ci przyprawi rogi z chadem chocbys byl najwiekszym samcem alfa na świecie z kupa kasy. Kobiety sa tak zaprogramowane ze prawdziwie porzadaja tylko chadow, dzialaja tak zeby pobrac jak najlepszy material biologiczny dla swojego potomstwa to jest mechanizm ktory byl niezbedny zeby nasza