Wpis z mikrobloga

@lenovo99: eh... Ja bylem moderatorem/adminem paru sieci... Te sprawdzanie graczy pod względem wh... Sprawdzanie logów chatu z całego dnia sprawdzając co graczom się podoba/nie podoba/dziala/nie działa. Pisanie modów (cody/zombie mody) i balansowanie ich. Dodawanie smaczków (na zamrożonym graczu pojawiala sie kostka lodu... Zabawa w tworzeniu sztucznej inteligencji bossów (pare trybów ataku zależnych od ilości graczy/odległości od nich)... Ukryte komendy z efektem placebo (niby dodajace dmg - faktycznie moj eksperyment jak szybko
  • Odpowiedz
@lenovo99: mój pierwszy zarobiony hajs, gdzie ludzie płacili za admina i utrzymanie serwerów a serwery sponsorowały nam 2 firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lenovo99: pamiętam, czasy gimnazjum. Traciłem na csa dziennie po 4-5godzin XD W pewnym momencie miałem takiego skilla że mimo że grałem czysto cały czas mnie wyzywali od haxów. Apogeum kariery to moment w którym na FFA 10vs10 zostałem sam na 9 na aztecu i wygrałem
  • Odpowiedz
@lesbijskiematkigejowscyojcowie: takie czasy, każdy chciał mieć admina na serwerze. robiło się nabór, ludzie wypełniali jakieś śmeszne formularze i dodatkowo musieli płacić np. 30zł miesięcznie za to, że mieli tego admina i przestrzegać jakiegoś tam regulaminu. za prestiż się płaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lesbijskiematkigejowscyojcowie: ale grałes kiedyś w cs? admin miał wiele uprawnień, miał np. dodatkowego slota do wejścia na serwer nawet jeżeli serwer był pełny i masę innych rzeczy. nie wiem co rozumiesz przez sprzątanie, bo sprzątania tam nie było. kiedyś też ludzie kupowali sobie tytuły szlacheckie pomimo tego, że były czasy kiedy znaczyły one niewiele.
  • Odpowiedz