Wpis z mikrobloga

  • 8
@lesbijskiematkigejowscyojcowie rozkrecasz każda imprezę, nie? Jeżeli chcesz umoralniac 14 letnie dziecko to musisz spłodzić swoje, bo tutaj spóźniłeś się o jakieś 16 lat.

Ps. Mam admina na dwóch redditach po około 700 tysięcy ludzi kazdy. Do tego około 5 lat temu admin na Yahoo answers z 6 mln aktywnych userow miesięcznie i mod na d2jsp. Myślę, że trochę zły materiał do pouczania wybrałeś.
  • Odpowiedz
  • 12
@lenovo99 Fells, tak było około 15 lat temu. Grałem w CSS, na scenie był dość mocno znany serwer Kuźnia TP na którym bardzo dużo grałem, później miałem tam admina. Poznane setki graczy, z niektórymi kontakt utrzymuje po dzień dzisiejszy. Promil tych ludzi dalej gra w cs'a. Te czasy już niestety nie wrócą. Nocki na chateau, piranesi, kabulu czy Prodigy. Dziesiątki zbanowanych graczy, forum serwera gdzie można było #!$%@?ć o dupie Maryny czy
  • Odpowiedz
@lenovo99: eh piekne czasy, pamiętam jak znalazłem swój server, na którym napieprzałem z dobre dwa lata jak nie więcej, nawet admin servera sam z siebie dodał mnie do znajomych na steamie, mimo że nigdy z nim słowa nie zamieniłem xD a potem server przeszedł jakąś zmianę, która nie bardzo się spodobała graczom, bo chyba zmienili z FFA na TeamPlay, jednocześnie ograniczyli liczbę slotów z 32 do 20 chyba, i jakiś niedługi
  • Odpowiedz
@lenovo99: Pamiętam czasy jak listę serwerów się ściągało w pliku txt z counter-strike.pl a każdy nowy serwer był ogłaszany na serwisie jako news :)
  • Odpowiedz
@lenovo99 Bardziej niż samą grę wspominam stałą ekipę z którą grałem. Specyficzna atmosfera, granie do 1 w nocy, mnóstwo śmiechu, hermetyczne żarty i docinki o które nikt się nie obrażał. Po to się w te grę grało. Nie po to żeby wygrywać czy robić karierę w e-sporcie, tylko dla ludzi z którymi aż chciało się grać.
  • Odpowiedz