Wpis z mikrobloga

U samotnych facetów w niedzielę rano jest zajebiście. Dziewczyny nawet z tym nie handlujcie.
Po otwarciu oczu idzie się w klapkach do żabki czy innej stacji paliw. Kupuje się cokolwiek co się chce, żadna nie będzie kwękać. Czteropaka, ser żółty i kiełbasę, bekon w plasterkach, pizzę mrożoną. Wszystko się nawala na pizzę i popijając piwem czeka aż się upiecze na śniadanie.
Samotnym można podrapać się po jajkach kiedy się chce, łazić po mieszkaniu z fujarą dyndającą. Napić się piwa z rana do pizzy męskiej.
I to jest wolność! Pomyśleć chwilę wreszcie!
Milej niedzieli Mirki!
#gownowpis #niedziela #rozowypasek #przemyslenia #zwiazek #samotnosc #wolnosc
  • 112
@ixem: no ale przeciez czemu mialbys sie nie drapac, chodzic na golasa etc przy dziewczynie? Macie jakies dziwne wyobrazenie na temat zwiazkow xD
Czego faktycznie moze brakowac to latanie na dupy do klubu i calego dnia zbejowania gdzie siedzisz 20h przy kompie i walisz 8 browarow xD
Nie wspominajac,ze nie musicie sie przeciez zenic jak tak Wam sie nie podoba. Zwiazek z fajna rozowa to sama wygoda. Oczywiscie wiekszosc ludzi wbija
normalną kobietą to roznica jest taka ze jesz lepsze sniadania niz mrozona pizza i nie musisz sam sie drapac po jajkach


@Geraltzkiwi: rzecz w tym, że ta normalna kobieta zrobi śniadanie, podrapie po jajkach a potem pada "to co robimy dzisiaj? bo myślałam, że pomożesz mi opróżnić strych, a potem pojedziemy do mamy". A Ty na to: "eee.. ja to w sumie chciałem pograć na playu i drapać się po jajkach"