Wpis z mikrobloga

U samotnych facetów w niedzielę rano jest zajebiście. Dziewczyny nawet z tym nie handlujcie.
Po otwarciu oczu idzie się w klapkach do żabki czy innej stacji paliw. Kupuje się cokolwiek co się chce, żadna nie będzie kwękać. Czteropaka, ser żółty i kiełbasę, bekon w plasterkach, pizzę mrożoną. Wszystko się nawala na pizzę i popijając piwem czeka aż się upiecze na śniadanie.
Samotnym można podrapać się po jajkach kiedy się chce, łazić po mieszkaniu z fujarą dyndającą. Napić się piwa z rana do pizzy męskiej.
I to jest wolność! Pomyśleć chwilę wreszcie!
Milej niedzieli Mirki!
#gownowpis #niedziela #rozowypasek #przemyslenia #zwiazek #samotnosc #wolnosc
  • 112
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ixem: nigdy nie rozumiałem co przyjemnego jest w chodzeniu po domu nago. Dla mnie na przykład siadanie nago na wypoczynku jest obrzydliwe, nieważne czy jest się umytym czy nie. Ale może to ja jestem jakiś dziwny, bo moja skóra jest bardzo wrażliwa na najmniejszy przeciąg czy podmuch wiatru i nawet w lato rzadko zdarza mi się chodzić bez koszulki. Wolę chodzić w luźnych dresach i koszulkach, ale nago jest dla mnie
@ixem: współczuję ja tam mogę robić wszystko co napisałeś a jak łażę z fujara na wyciągnięta to mnie za nią łapie gdzie wy #!$%@? te karyny znajdujecie xd
@ixem: tak jest. Ale to zalezy od tego kogo spotkasz na swej drodze. W zyciu bywa zazwyczaj tak, latwa szybka przyjemnosc zazwyczaj powoduje szkody w dlugim terminie i odwrotnie, wyrrwale dążenie do przyjemnosci sprawia, ze dlugoterminowo jest ona dla nas dobra. Jesli uwazasz, ze taki spedzanie czasu jest super bo latwe i przyjemne i brak problemow to na starosc zostaniesz w tej samej sytuacji. Sam drapiąc sie po jajkach. A szansa,
@ixem Wolnosc to jest wtedy jak ledwo oddychasz na niedzielnym kacu, a kobieta przynosi elektrolity zebys troche odzyl, a potem kawke i jajecznice z kielbasa/boczkiem, ogóreczki gruntowe i tosty. Samotne poranki singla ssą kule przy porankach z kobietaki, no chyba ze ma sie babe co ma 2 lewe rece.